Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #tallgeese #virtualyoutuber #hololive #ninomaeinanis #anime #

Wiecie co mnie zawsze rozwala w przepisać? "Szczypta soli"

Dlaczego kuźwa w każdym przepisie na YT szczypta soli to musi być #!$%@? pół opakowania soli do dania ()
Szczypta soli, a kręci tym młynkiem z 20 razy ( _)

Serio ludzie tak jedzą? Nic dziwnego, że mi nie smakują dania w restauracji, bo wszystko jest przesolone na potęge i nie da się tego jeść. Ogarnięcie się ( ͠° °)
BlackReven - #randomanimeshit #tallgeese #virtualyoutuber #hololive #ninomaeinanis #a...

źródło: comment_1656069847zNJk51bOvwrAXxmVuigOra.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 7
@BlackReven mnie ogólnie #!$%@? w przepisach brak konkretów, zamiast podać po ludzku w gramach czy mililitrach to nie kubek, kubeczek, filiżanka, łyżkę, łyżeczka i weź to potem przeliczaj na jakieś uśrednione wartości (°°
  • Odpowiedz
@sogen: Szczypta to jest mała ilość pomiędzy palcami. I sorry, ale z młynka im tak słabo leci, że całe danie białe (°°

@Hajak: O to też. Rozumie, że "w kuchni trzeba się bawić, a nie ściśle z przepisem", ale do uja chce sprawdzić konkretny przepis, a nie koncepcje na danie ( _)
  • Odpowiedz
  • 1
@BlackReven no u mnie z 20 obrotów młynka to to tyle soli co mieści się między palcami . . Sam się zdziwiłem młynek chyba Kamis z różową solą
  • Odpowiedz
@BlackReven: @Hajak:

I tak lepsze są przepisy, gdzie dana osoba najpierw opisuję historię swojego życia, żeby potem dać przepis na kogel mogel XD

Dziś zrobimy kogel mogel który robiła moja babcia Jadzia jak byłam małą dziewczynką. Do babci Jadzi zawsze jeździliśmy w wakacje i zawsze nie mogłam się doczekać tego wyjazdu. Już od paru dni wraz z mamą i tatą przygotowywaliśmy się do tego wyjazdu. W dniu odjazdu mama szykowała
  • Odpowiedz