Wpis z mikrobloga

Przeciez ty i tak zawsze sie odszczekniesz, chocbym ci w twarz wtarl ze sie mylisz i tak nasrasz na szachownice, powyzywasz jak patus a moderacja z tym nic nie zrobi bo sama jest lewackimi szurami ¯_(ツ)_/¯ baw sie dobrze dziecko


@dekorator: Odpisuję tylko z kronikarskiego obowiązku, bo każdy twój komentarz coraz lepiej pokazuje kim jesteś.
Nie jesteś w stanie mi umniejszyć, ani mnie obrazić. Przekłuj więc w końcu swoje nadmuchane
  • Odpowiedz
no jak juz wypisujesz takie obrzydliwe patologiczne wysrywy to kasuja, nie ma tu zdziwienia gdyby pozwolic takim patusom jak ty tu harcowac to by szybko ta stronka zdechla.

Lecz sie, serio.


@dekorator: Komunikat jest w takim razie dostosowany do odbiorcy. Najwidoczniej też trafił i został zrozumiany, co mnie niewiarygodnie cieszy.
Ja na przykład twoich komentarzy nie mam zamiaru zgłaszać - pomimo projekcji w nich zawartych i robienia dokładnie tego, co
  • Odpowiedz
Ja nawet tego nie czytam patusie, jak widze wyzwiska to reportuje. Reszta to dla mnie szczekanie miernoty intelektualnej ktorej ktos nasral do mozgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dekorator: To po co odpisujesz? Podobno nie czytasz. Chyba że jesteś hipokrytą i wszystkie twoje wypowiedzi są absolutnie bez wartości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo najwidoczniej nim jesteś, skoro robisz dokładnie to, z czym masz
  • Odpowiedz
@SkeletonKing: Wszystkie twoje wypowiedzi sa bez wartosci, bedziesz mi tak szczekal bez konca bo twoje ego zaoranego wykopka nie wytrzyma jak nie odpisze kolejnego steku bezsilnych wyzwisk. No przegrales, no trudno, zblazniles sie. Fakt ze napiszesz posta ostatni nic nie oznacza.
  • Odpowiedz
Wszystkie twoje wypowiedzi sa bez wartosci, bedziesz mi tak szczekal bez konca bo twoje ego zaoranego wykopka nie wytrzyma jak nie odpisze kolejnego steku bezsilnych wyzwisk. No przegrales, no trudno, zblazniles sie. Fakt ze napiszesz posta ostatni nic nie oznacza.


@dekorator: Owszem, zgodzę się z ostatnim zdaniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz