Wpis z mikrobloga

@Varumax: No to co mi zaczęli reklamować - Hamax Kiss xD

Chciałem jakiegoś 'lepszego', patrzyłem na używki, ale z tego co się naczytałem to do tych 'lepszych' modeli dopłaca się głównie za możliwość pochylania oparcia na drzemkę (modele Siesta i Caress), a moja córka ma lvl3 i już drzemek w ciągu dnia nie ma, ja też jakimś kolarzem nie jestem (pętle na 20km to pewnie maks co będziemy jeździć), więc wziąłem
@Varumax: Przyszedł następnego dnia, pierwsze testowe 5km za nami.
Jedynie ta materiałowa podkładka jest moim zdaniem kiepskiej jakości, reszta jak dla mnie okej.
Wahałem się pomiędzy Kissem, a Zenithem - za drugim razem dołożyłbym te pięć dyszek bo siedzisko wygląda lepiej.
Stwierdziłem, że zdejmowane będzie lepsze, ale to był chyba błąd.
@zuchtomek bo algorytmy wiedziały że przed tobą jeszcze edukacja i poczytanie na ten temat, a dopiero później propozycja konkretnego produktu. Z ciekawości, wziąłeś jeszcze ten Kask ;)?
@ggAAs: Inny, ale tak xd

Najlepsze jest to, że reklama sklepu, w którym kupiłem, więc teoretycznie mieli wiedzę, że transakcja zakończona.
No i szukałem różnych od dwóch tygodni mniej więcej, wchodziłem na stronę tego sklepu, ale do samego zakupu nie uświadczyłem takich reklam - dopiero po ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ggAAs: No w tym przypadku działa źle. Rozumiem zasadę śledzenia i działania ciasteczek.

Tu ktoś wyrzuca kasę w błoto na reklamę, która wyświetla się jego klientowi (mi) już po dokonaniu zakupu w tym konkretnym sklepie. Podczas gdy byłem już 'sprofilowany' wcześniej.