Wpis z mikrobloga

#footballmanager #fmweekly

Dawno mnie tu nie było. Czas się pochwalić - Polska mistrzem świata. Ogólnie to duży fart, zwłaszcza, że nie miałem dobrego napastnika i prawego skrzydłowego. A po MŚ udało mi się namówić jednego grajka na reprezentowanie Polski. Przy okazji w klubie trzymałem przyzwoitego Hiszpana - wie ktoś może czemu nie mogę powołać go do reprezentacji?

Tymczasem zbliżam się do top5 punktujących drużyn w pucharach. Jak to się uda to zmieniam drużynę, bo poza mną (dotarłem do półfinału LM) i rozwiniętą wcześniej przeze mnie Jagiellonią, nikt się za bardzo do LM ani innych pucharów nie nadaje... Jeszcze z dwie drużyny z boostuję ekonomicznie i sportowo, i może wtedy Ekstraklasa wskoczy w top5 reputacji.
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saviola7: gra polskimi klubami w FM jest tragiczna. Grałem raz Widzewem, dochodziłem do półfinału LM, nabijalem współczynnik klubowy ale i tak to wszystko jak krew w piach bo reszta drużyn albo odpadała od razu w grupie LM albo się nie kwalifikowała do nich. Po zostawieniu Widzewa jako najbogatszy klub na świecie zaczęli ściągać emerytów za wielkie sumy i po paru sezonach przestali nawet wygrywać ekstraklasę.
@Noiser13: Jak widać idzie mi nieźle póki co, może to kwestia przypadku. Zostawiona przeze mnie Jagiellonia radzi sobie nieźle, może na świecie nie była najbogatsza, ale 100 mln Euro zapasu i solidne dwie jedenastki im zostawiłem.
@saviola7:

Co do tego Hiszpana, to nie wystarczy sam fakt, że uzyskał wymaganą liczbę dni do nowego obywatelstwa i być może je przyjął. W sekcji "Informacje" -> "narodowości" będziesz miał "uprawniony dla reprezentacji" i jeśli tam jest na przykład tylko Hiszpania to oznacza, że na ten moment nie ma on ochoty reprezentowania innego kraju niż ojczysty. Jako selekcjoner powinieneś mieć opcję wchodzić z nim w interakcję i nakłaniać go na reprezentację,
@aut91: Problem sam się rozwiązał, tydzień później wyskoczyło, że może zostać powołany do reprezentacji Polski. Ale to było tydzień po upłynięciu pięciu lat gry, a zawodnik był uprawniony do gry w obu reprezentacjach. Dopiero wtedy pojawiła się ta zakładka z poziomu selekcjonera, żeby go namówić/powołać.