Wpis z mikrobloga

@Lysandros: zgadzam się z @Chodtok. chodziło mi o to, że utrzymując pewne poglądy gość obniża swoją atrakcyjność dla potencjalnych partnerów/partnerek. większość inceli jest sfrustrowana jak to się wyraziła Chodtok "nieruchaniem", a kiedy ktoś ogarnięty z dobrą modrą i wysportowany przyjmuje takie ekstremistyczne poglądy to tak jakby sam się pchał w incelizm, mimo że można tego łatwo uniknąć po prostu tego nie robiąc.
Gościu przecież wy literalnie utożsamiacie jakośč ryja z jakością poglądów/charakteru
A w realnym życiu to dynamiczny prettyboy nazista będzie mieć (duuuuużo) bardziej udane życie towarzysko-romantyczne niż ktoś o aparycji zbliżonej do picrel z najlewilniejszymi poglądami i najwholesomealniejszym charakterem

@ananasowy:
Pobierz Chodtok - Gościu przecież wy literalnie utożsamiacie jakośč ryja z jakością poglądów/...
źródło: comment_1655284277HU4h64yeRulizt6l9U2O2J.jpg
@Chodtok: ja nie wiem czy rozumiesz choć 1% z tego co napisałem, bo tak w większości z twoim komentarzem się zgadzam. tobie się pewnie jeszcze wydaje że ty mi zaprzeczasz albo się ze mną kłócisz xD