Wpis z mikrobloga

@Krzysio_misio12: czyli #!$%@? jak chce się mieć dobrą sylwetke to nie opłaca się iść na siłownie bez sterydów, jak ludzie którzy cały dzień spędzają na siłowni, bo nie pracują, muszą brać sterydy to jak ktoś kto ma czas 2 razy w tygodniu może to zrobić
  • Odpowiedz
@mewten: Naturalnie nie zbudujesz takich wielkich mięsni ale super sylwetke też możesz zrobić. Ludzki organizm jest mądry, mięsnie które on sam stworzył będą z Tobą praktycznie do końca życia a takie zbudowane mięsnie na sterydach organizm sam pochłonie bo ich nie potrzebuje do funkcjonowania i traktuje jako coś obcego.

Ja ćwiczę naturalnie już 7 lat, miałem duże przerwy na studiach ale nigdy nie miałem jakichś większych spadków. Z 60kg zrobiłem 90
  • Odpowiedz
@BamBamBigelow: sterydy dzialaja tak ze genetycznie np, mozemy miec 70kg miesni a po zmianie hormonow np, 110kg i rosnie to proporcionalnie szybciej,
Od samego kucia nie urosnie
  • Odpowiedz
Tancula odstawil koks i ze 110 kg ktore mial na bombie wazy teraz 80kg i jeszcze sie zali, ze ciezko mu przytyc xD antyreklama sterydow

@d3cybelek: Ciekawe jak by się skurczył Penis Zełeński, który też oscyluje przy wadzę 115 kg raczej na nie małej bombie. Bo to w końcu prawdziwy bed boy.
  • Odpowiedz