Wpis z mikrobloga

Zrobiłem eksperyment wykopowy i napisałem takie coś.
Ludzie kierwa czy wy serio nie macie za grosz rozumu i godności człowieka, jestescie naiwni jak małe dzieci albo wam sperma wyprała mózg do reszty. Przez jeden dzień napisało mi na pw żebrząc 40 osób i to nie same zielonki tylko ludzie z kontami od ponad 4lata i +50k akcji. Serio myśleliście, że wam ktos z własnej woli wyśle filmik jak jakas eszmula obrabia kolbe i jeszcze o tym pisze post na wykopie (XD)


#queenoftheblack #spermiarzalert #spermiarz i w sumie #famemma bo troche też powiązane
neverlate - Zrobiłem eksperyment wykopowy i napisałem takie coś. 
Ludzie kierwa czy ...

źródło: comment_1654718741Bbw5YjuElJjMLxsKYPEDNl.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@neverlate: debilu napisalem ze masz iq malpy na co ty odpisales ze przeciez chyba nie sadzilem ze sam z siebie bedziesz wysylal ludziom filmiki i dopiero wtedy nazwalem cie debilem bo przeciez wysylasz sam z siebie filmiki xD

sam sie zaorales a ze z debilami nie lubie miec korespondencji to poszedl blok...czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@kawalekpodlogi: chyba nie doczytałes słowa "eszmuli" po filmikow bo wysyłanie qawodd a wysylanie filmikow eszmuli to 2 rozne rzeczy, i chyba sam masz iq malpy jesli nie zrozumiałes. Bo rozsyłanie pozytywnego ozdupki to czysta przyjemnosc
  • Odpowiedz