Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! W czwartek ruszam w podróż do PL (2000km) starym, dobrym Oplem Astrą (diesel) ... Sprawdziłem dzisiaj Olej (prawie podchodzi pod maksimum), Sprawdziłem Płyn chłodniczy.... trochę ubyło ale wydaje mi się, że tyle wystarczy... wymienię cały jak będę w Polsce. Światła - sprawdzone. Ciśnienie w oponach sprawdzę jutro ... o czymś zapomniałem? Jakieś rady?

#samochody #pytanie #podrozsamochodem #mikromobil
  • 33
  • Odpowiedz
@johni4k: Wydaje mi się, że jeżdże:) Ze względu na wiekowy samochód nie zamierzam przekraczać 100km/h

@Shodan56: Fakt...ale to jak już będę odjeżdżał. Póki co fotel lekko odsunięty dla lepszego komfortu na krótkie odcinki.

@5en: Ooo! dzięki wielkie:) Jutro uzupełnie!

@KuliG: Taktyk! Kurdę... chyba coś tam mam w skrzynce rzeczy "naprawczych"
  • Odpowiedz
@Czop: to nie jest jeszcze tak wiekowe auto żeby setki nie przekraczać, bez przesady

możesz umyć szyby płynem od wewnątrz żeby nie parowały przy postojach
  • Odpowiedz
@johni4k: Każdy jeździ jak jeździ... Ja przy 100km ...no 110 czuje się bezpiecznie. Ale wiem jaki był "zmęczony" kiedy jechałem we wrześniu z PL w to miejsce... ledwo ledwo ciągnął pod koniec. Więc wolę spokojnie sobie klekotać
  • Odpowiedz
@Sepang: Kiedy jechałem tutaj we wrześniu to na pod koniec samochód był zmęczony... nie chciał ciągnąć, co chwile musiałem redukować biegi. Przez pierwsze 400km jadę przez tereny górzyste... A cholernie się boje, że samochód może nie dojechać.(wypluć). Marze o tym, żeby święta spędzić w domu z rodziną
  • Odpowiedz
@johni4k: @Sepang: 199 tys. przebiegu. Silnik to 1.7 DTI ... dużo rzeczy miała wymieniane przed wyjazdem z Polski... aczkolwiek przy silniku nic nie było ruszane.
  • Odpowiedz