Wpis z mikrobloga

Natchnęło mnie dzisiaj na jakieś takie podsumowanie własnych sympatii/antypatii.
Poniżej osobisty ranking:

Dziewczyny:
1. Wiki - jest dla mnie najciekawszą osobowością z hotelu. Z kilku powodów.
Przede wszystkim za szeroko rozumiany styl: chyba najlepiej ubrana ze wszystkich dziewczyn, elokwentna - jej wypowiedzi nie miały w sobie złych emocji względem innych uczestników. Maniera w głosie dodawała jej wręcz uroku. Pomimo słabości do Kapsla postawiła na Sewaga na RR co było mądrym posunięciem. Kamera ja lubi z wzajemnością. Słowem Wixa rulex.
2. Oliwia - za urodę i ciepło. Z podniesiona głową znosiła presję ze strony dużej części mieszkańców. Za "niczego nie żałuję" w finale szacun.
3. Laura - uroda, energia, charakter. Przede wszystkim za "udźwignięcie" odpalenia Żmijów. Ale też za luz.

Antylista
1. Dominika - mimo wszystko. Za urodę, charakter i styl. Za poprawki urodowe rodem z "królowych życia", za #!$%@? sie do Oliwki, bo ja wybrał Kuba i za kicz ubiory/stylizacje.
2. Eliza - uroda to nie wszystko. Nie można dziewczynie odmówić urody. Jednak potrafi zepsuć to kiepskim makijażem.
Jednak przede wszystkim za charakter - chlustane wokół negatywne emocje.
3. Chyba jednak Karolina - chyba niezbyt gotowa na takie doświadczenie jak hp. Początkowe akcje typu "siądę na nim rozkrakiem". Akcja z Kapslem - gdyby Kapsel tylko chciał to pewnie byłoby segzy. Później złość na niego że jej nie wybrał. I #!$%@? sie do Oliwki, która nic jej nie zrobiła. W antyrankingu jednak dla mnie wygrywa z Klaudia I Marika

Jeśli chodzi o facetów....
ciężko o ranking pozytywny - ogólny brak charyzmy. Albo nijacy albo #!$%@?ący, W najlepszym przypadku neutralni.
Więc antyranking first:
- Zenek - agresywne odnoszenie sie do innych, to nie asertywnosc tylko agresja, szeroko rozumiany brak klasy. Taki statysta do teledysku discopolo. Sam siebie powinien wyjaśnic.
- miekki Grzes - pseudo-filozof, pseudo-modny, pseudo-charakterny, ogólnie pseudo-postać. Tam chyba nic autentycznego nie było. #!$%@? zagrana rola jedynie.
- chyba Kapsel - za zmarnowany potencjał. Chyba najprzystojniejszy z facetów. Z powodzeniem u kobiet. Na koniec wylądował z Domi. A mógł i łóżkową relacje mieć, i parę mocna zbudować. Ale para z Domi? I krytyka pary Kuby?
mimo wszystko nie JJ - owszem wylala się z niego złość na koniec, i początek pod ławka był co najmniej dziwny. Ale nie odpuszczał konkurencji, mimo trudności językowych był o niebo bardziej elokwentny od większości uczestników.
Neutralnie to może Sewag, Kuba i Skoczek.
#hotelparadise
  • 3