Wpis z mikrobloga

Denis Załęcki publicznie deklaruje, że Kubiszyn zostanie pobity po walce.
Dawid Załęcki insynuuje, że Alanowi zostanie ukradziony samochód.
Przecież tu nie chodzi o nic innego jak wejście rywalowi na psyche żeby osłabić go do walki.
Ci sami ludzie nazywają się zasadowcami, ludźmi honoru, sportowcami, a tak naprawdę są zwykłymi prostakami i bandytami którzy dla pieniędzy zrobią wszystko co najgorsze.
Stop bandytyzacji sportów walki, nawet freaków.
#famemma
MarcelinaM85 - Denis Załęcki publicznie deklaruje, że Kubiszyn zostanie pobity po wal...

źródło: comment_1654075188vXh8Pftl4TLy5wAYjXcbqa.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@CastleBuilder: ale co ma do tego więzienie? Nie chcesz oglądać patologii to nie oglądaj, w czym masz problem? Na każdym kroku można spotkać patologie w tym kraju, a Wy się przyj*baliście do wydarzenia za które trzeba zapłaci. Wtf?
  • Odpowiedz
@Bagietsooon: po prostu denis za bardzo kozaczy, dymy dymami, ale potem młodzi oglądają takie głupoty, że jak ktoś nie poradzi sobie w sportowy sposób (tak jak walka w klatce Denis - Diego) to można jakoś sobie "poradzić" w inny niekoniecznie czysty (poza klatką, np. przyjdzie z kolegami). chodzi o przykład dla młodych.

nie tylko Ty płacisz za high league, inni też płacą i mogą nie przepadać za takimi zachowaniami. mnie same
  • Odpowiedz
@CastleBuilder: no to nie kupuj ppv jeśli coś Ci w nim nie pasuje, w czym masz problem? Poza tym dawniej ludzie się o wiele więcej tłukli na każdym kroku. A Wy teraz narzekacie, bo ktoś komuś powie że mu j*bnie po walce. Rzygać mi się chce takimi ludźmi jak Wy, młodzi mają od tego rodziców by ich wychowywali i decydowali o tym co mają oglądać i jakie wzorce powielać z tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bagietsooon: ja tylko krytykuje zachowanie jedno na tym wydarzeniu, cała reszta mi się podoba XD jestem mega ciekawy samej walki diego i denisa, albo ojca denisa i alana.

Teraz moim zdaniem zachowujesz się jak Denis który mówił, że Diego niby nazwał go frajerem kiedy on nazwał jedno z jego zachowań frajerskim i tyle.
  • Odpowiedz