Wpis z mikrobloga

Chatka na skraju Dżungli - Relacja materiałów Patronite

Dzień 2 Czas trwania 0:35 - "Strasznie wczoraj zachlałem" xD
- Odcinka brak Misza zaczyna lekceważyć swoich donatorów. Przypominam to jest kontent premium, odpłatny. Gdzie w zamian za miesięczny abonament Michał zobowiązał się by zamieszczać materiały ekluzywne dla abonentów .
Chatka na skraju Dżungli jest relacją Daily z angielskiego codzienną. I owszem nie wymagajmy formatu półgodzinnego vloga z montażem. Niech nagrywa choćby Surówkę na tym wszak polega daily. Ktoś mi może zarzucić, że się czepiam bo Misza musi być bardzo zajety innymi sprawami. Spieszę z wyjaśnieniami - Daily Patera rzadko trwają dłużej niż 5 minut. Doba ma 24h ludzie w tym ja płacą mu za takie materiały.
Dlatego uważam, że Misha powinien się nauczyć lekcji o odpowiedzialności u Profesora Rickiego z Chłopaków z Braków.
Także na każdą lukę w daily będziemy przerabiać lekcję o odpowiedzialności.

Dzień 3
Czas trwania 3:15
Michał wita nas zmęczonym głosem tytułem wstępu dziennika daily kierując kadr na Szarika. Zatracając po raz kolejny poczucie czasu zdając sobie sprawę iż jest niedziela doszedł do wniosku iż należałoby odcinak z Tomaszem wypuścić
Ponadto dziś za wiele się nie wydarzy bo administracja publiczna jak na ironie w niedziele nie działa ale za to przywiózł przedostatni betonowy słupek by ustanowić granice działki xD Wkopał jak dotąd jeden słupek twierdząc, że ogarnie wszystko sam bo zna granice działki. Ciężko słucha się tego pseudo eksperckiego bełkotu. Następnie Pater niczym Tiger Bonzo pierdzieli o fundamentach disując Khmerów za ich brak profesjonalizmu. Pater chciałby dom na porządnych fundamentach a Khmerzy najprawdopodobniej zbudują mu chatę na betonowych Palach. I tu wydaję mi się , że Khmerzy celowo partaczą Paterowi robotę. Bo wyczuli iż Michał kolonizator, ma ludność tubylczą za plebs bez żadnej wartości. Także szykujcie popcorn ponieważ to dopiero początek partactwa Khmerskich robotników którzy w piękny sposób odpłacają się Miszy za jego lekceważący stosunek do lokalsów.
Tak czy inaczej Pater dochodzi do wniosku iż być może Khnerzy nie wiedzą jak postawić dom na ławie fundamentowej. I w sumie to nie wie na jakiego typu fundamentach ten dom powstanie. Wszystko okarze się wkrótce. Pater kończy swój wywód żegnając się z widzami tłumacząc się , że musi się zabrać za montaż materiałów.
W następnym urywku Misza jedzie skuterkiem przez polną drogę. Ubolewa nad tym, dziwiąc się , że robota budowy w NIEDZIELE nie idzie a przecież handel działa.... Włączył się Paterowi Januszex. Gdyby tylko mógł zagonił by robotników do roboty. Tak z braku zajęcia postanowił pojechać kupić grabki i motykę by zrobić sobie ścieżkę do działki. nardzędzia zakupione po czym Pater pokazuje kilkadziesiąt metrów zamiecionej ścieżki. I to tyle można się rozejść.
Pochwalić Michała należy za to, że w tym materiale ani razu nie nawiązał do alkoholu.
Ciąg dalszy nastąpi...
#autostopemnakoniecswiata #anks #pater #michalpater i #raportzpanstwasrodka #raportzakcji #patostreamy
Towarzysz_Sobaka - Chatka na skraju Dżungli - Relacja materiałów Patronite

Dzień 2...
  • 4
  • Odpowiedz
Szacun że chcę Ci się to pisać. Raz na jakiś czas go włączam na YouTube i żeby sprawdzić jak nisko ten gość upadł w swoim samouwielbieniu
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: chłop ewidentnie jest HFA, no i tutaj nie ma się z czego w sumie śmiać, choroba jak każda inna. Ważne że hajs leci z patronie, można mieć komfort picia z dala od ludzi, na innym kontynencie
  • Odpowiedz