Wpis z mikrobloga

Nie polecam żadnych produktów firmy haier. Tydzień temu Pan monter zainstalował nam klimatyzację tej firmy. Skakałem pod niebiosa, bo było opóźnienie a tu nagle chłodek w 30 stopniowy dzien. O 16:30 wydała pierwszy zimny podmuch. Ostatni o godzinie 19, bo pojechaliśmy na zakupy, jak wróciliśmy to już nie działała i zaczynała wywalać nam błąd e7 xD

Dzień potem Pan majster przyszedł i po pol godziny pomiarów zawyrokował że to płytka jednostki i zewnętrznej.

Wczoraj Pan majster przyszedł zamontować nową. Po godzinie walki okazało się, że to nie płytka. Wsparciu technicznemu powiedział wprost, "klient jest wku*wiony, a ja nie mam czasu się tu bawić". No i oczywiście przeprosił mnie, że to nie działa.

Dzisiaj Pan magik ma przyjść i wymienić calkiem jednostkę zewnętrzną. Ale spodziewam się że będzie musiał przyjść też jutro wymienić jednostkę wewnętrzna

Ogólnie to gdyby nie to, że jest względnie 21 stopni na dworze to bym tego całego haiera wyrzucił przez okno i kupił coś porządnego.

#haier #klimatyzacja #klimatyzator #e7
  • 13
@AnalnyRozbojnik: haier w klimach to wcale jakiś lamus nie jest.

j.w. Twoja opinia jest jednostkowa i pewnie jest 20 osób zadowolonych, które nie pomyślą, aby wejść na wypok i chwalić, że jest wszystko ok.
Na plus haiera z Twojej opowieści wychodzi, że tylko tydzień zajęło im ściągnięcie płytki.

Powodzenia, walcz o swoje ;)
@kuncfot No niby mowi pan magik że w serwerowniach to montuje i to jego pierwszy taki przypadek, ale proszę zerknąć na komentarze na Twitterze haiera

"pare godzin podziałało"
"najgorsze g*wno na świecie, ostatni raz to kupiłem!"

No a wpisując "e7 haier" na yt to wychodzi cała biblia filmików od hindusów jest ich dosłownie setki i to po pareset tysięcy wyświetleń xD

Ale fakt, design fajny, świecące w ciemności przyciski pilota, design pilota
@Isaac
@jadalny_kasztan
@kuncfot
@dzana

Biorę po 200 CBLN z konta każdej drużyny i słucham państwa,

Wadliwa jest jednostka zewnętrzna i dzisiaj będę miał chłodno na mieszkaniu, czy wadliwa jest jednak jednostka wewnętrzna i majster zemdleje jak znowu zobaczy e7, po wymianie jedn zew? Majstra krew nagła zalewa, na infolinii mają powiedziane ze pan majster nie będzie tutaj się bawił, i to nie jest jego ostatnie słowo!
AnalnyRozbojnik - @Isaac
@jadalny_kasztan
@kuncfot
@dzana

Biorę po 200 CBLN z konta ...

źródło: comment_1653468826AbyO8p1iSaADJh4ZDAuMXK.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnalnyRozbojnik: bez pomiarów to nikt Ci nic nie powie. E7 to błąd komunikacji, przyczyną może leżeć w obu jednostkach jak też również w samym okablowaniu.

A po prawdzie to w każdej marce jaką kiedykolwiek montowałem zdarzał się błąd komunikacji, częściej lub rzadziej ale jednak. Nie kręć afery z jednostkowego przypadku.
@Xargo1 będę kręcił aferę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Patrzac po opiniach ludzi na tt którym też przestało działać tego samego dnia, to rzeczywiście jednostkowy przypadek, nie ma coo.

Pozatym jakie bez pomiarów, skoro te były robione przez godzinę i nie wykazały niczego zgodnego z instrukcją?
@AnalnyRozbojnik tak, tylko nie podałeś wyników tych pomiarów. Ale skoro wiesz, że napięcia nie są zgodne z instrukcją to na 90% siedzi jednostka wewnętrzna, bo to ona wystawia napięcie, jednostka zewnętrzna zwiera tylko ten sygnał do masy (i co ciekawe ZAWSZE tak to wygląda, niezależnie od marki). No ale to tylko diagnoza przez internet, jakbym sam zmierzył to mógłbym powiedzieć więcej