Wpis z mikrobloga

Czuję potrzebę napisać parę moich refleksji na temat Elizy. Po pierwsze to uważam, że dolny limit wieku to powinno być ok. 22 lat, bo 19 lat, a 22 to w tym wieku ogromna różnica, a 28 Grzesia Skoczka to przepaść. Brak doświadczenia w relacjach między dorosłymi- wczorajsza uczennica i ludzie obracający się w środowisku dorosłych, pracujący czy studiujący to zupełnie inne światy.
Dużo większe doświadczenie w relacjach międzyludzkich innych powoduje, że trudno oceniać Elizę na równi z innymi uczestnikami. I tak, sporo jej zachowań jest słabych, ale myślę, że jeszcze z tego wyrośnie, natomiast w tym co mówi i robi jest często #!$%@?ąca, ale bardzo autentyczna i na swój sposób szczera. Myślę, że Elizka w porównaniu do żmijowiska wypokowego, które tu wypełłłłłłłłłzło, to malutki bobasek. Poza tym główny cel programu, to utworzenie pary, którą łączy uczucie i chce być razem, dlaczego wiec chcecie żmije wykopowe ją wyrzucić z hotelu i jakież to pary miałyby stanąć w finałowej rywalizacji? W każdym razie ja trzymam kciuki za Dżeja i Elizkę.
#hotelparadise
  • 17
  • Odpowiedz
@bystrawoda: głównym celem programu nie jest para, która łączy uczucie, love Island jest takim programem. W hp liczy się każda relacja i to od uczestników zalezy, czy edycja będzie promowała miłość, przyjaźń, czy zacięta rywalizację.
  • Odpowiedz
@bystrawoda: wybacz ale para w której jedna osoba ciągle "yebie" druga, wzbudza w niej poczucie winy, to nie jest zadna para i dlatego nie życze im wygranej. Mam nadzieję że Jay przejrzy na oczy i uwolni się od Elizki.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Jakie ciągle?? Ona wypowiedziała się jakie ma zdanie na ten temat, a że w danym odcinku oprócz jej wywodu nic kompletnie TV nie miało do pokazania oprócz "ryczących" facetów to niestety tak wygląda
  • Odpowiedz
@Nalcia: mogą np rozmawiać (i to normalnie a nie tylko kaczuszkowac i hipciowac), rozmawiać z innymi ludźmi, robić wiele innych rzeczy. Ale oni głównie się mizdrza i w międzyczasie kłócą. Tak to wygląda z perspektywy live i na tej podstawie oceniam.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: hahaha najlepsze było wczoraj jak Żmije leżą w łóżku, Eliza go smyra po włosach
Jay: nie tak lekko co ty robisz mocno mnie złap
Eliza: jak mocno powaliło cię
Jay: to po plecach chcę
Eliza: smyru smyru
Jay (wkurzony): dobra kurde to zostaw to jak nie umiesz
Eliza: co ty mi tu będziesz ty taki a sraki
Jay: blabla bla bla!!!!
Eliza: bla blaaa blaaaa! FOCH

XDDDD
Tak wygląda ich
  • Odpowiedz
@bystrawoda: Zgadzam się. Eliza zagłosowała na Oliwie, bo pewnie chciała pozbyć się pary, która poza nią i Jayem ma szanse na finał, a że on zrobił inaczej to była na niego zła. Przecież o to w tym chodzi żeby pozbyć się konkurencji. Oczywiście nie pochwalam tego co potem mówiła do Jaya, ale trochę ją rozumiem
  • Odpowiedz
@Opportunist: Oliwia nie jest "the sharpest tool in the shed" (brakuje mi takiego powiedzonka po polsku), nawet w tym programie. Nawet po mowie widać, że dość zaciąga, mówi strasznie prostym językiem, łopatologicznie, a to jak ktoś się wypowiada dużo mówi o człowieku. Kiedy próbowała rozmawiać z Sevagiem o uczuciach było to dość zabawne, bo średnio jej szło formułowanie myśli ALE Eliza dość ładnie się wypowiada, a też ma pewne, wyraźne braki
  • Odpowiedz
@bystrawoda: Nie wiem, czy zachowania Elizy to kwestia dojrzałości. Zgadzam się z podniesieniem dolnej granicy wieku, ale u Elizy to raczej nie wiek jest problemem. Ja kiedy miałam 19 lat nie próbowałam innych wpędzać w poczucie winy i nie cieszyłam się czyimś nieszczęściem. Eliza nie kręci afer gimnazjalnych - gdyby tak było, w razie nieprzyjemnego obrotu spraw byłoby jej głupio, a ona dalej z pełnym przekonaniem brnie i jeszcze manipuluje (ja
  • Odpowiedz
@X0__x0: No ja nie oczekuję od ludzi elokwencji na poziomie profesora języka polskiego tylko zwyczajnie aby ta osoba była sympatyczna i szczera, autentyczna, zwyczajnie miła i dobra. Na tej podstawie staram się dobierać sobie znajomych a nie na podstawie znajomości języka polskiego. Poza tym wolę Oliwię, która czasami nie potrafi wyrazić słowami co czuje niż Elizę robiącą gównoburzę o słowo frajer by wyjść na czyjąś obrończynię xd
  • Odpowiedz
@bystrawoda: no ok,zgadzam się z Toba że wiek powinien być 22+,ale powiedz mi czy ty uważąsz że mając 19 lat ma się zielone światło na to by być wrednym dwulicowym,fałszywym,złośliwym aż do bólu ?nie mieć w sobie ani krzty empatii do kogokolwiek czy czegokolwiek?czy to daje takiej 19-nasto latce prawo żeby niczym zawodowiec nakręcać spiralę ,,nienawiści'' pomiędzy uczestnikami ?
tu nie jej wiek ma wpływ na takie zachowanie,ona po prostu ma
  • Odpowiedz