Wpis z mikrobloga

Nie mogę uwierzyć, że można być aż tak zawistnym i zazdrosnym o relacje kogoś innego. Karolinie nie wyszło z Kacprem to nie niech nikomu nie wyjdzie. Cud że do Jaya nie podeszła (już by ją chyba wszyscy znienawidzili - no i ciężko byłoby znaleźć jakąkolwiek linie obrony). Podejście do Kuby było naprawdę mega słabe chociaż jej mina gdy Oliwka została bezcenna :D

Niech te dodatkowe kilogramy będą karmą za jej poczynania.

Już pomijam fakt, że u niej na Insta blokowanie i usuwanie komentarzy jest normą...
#hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
@bubba222: tylko Grzegorz dał jej ciche przyzwolenie na podejście do niego. Kuba powiedział wprost, że nie chce. Tak czy inaczej dobrze wyszło, że Oliwka jednak została w hotelu.
  • Odpowiedz
@Sorianna: > Karolinie nie wyszło z Kacprem to nie niech nikomu nie wyjdzie.

No dobrze, ale skąd wniosek, że taka była jej motywacja? Jest sporo innych powodów, dla których taka decyzja, wliczając w to po prostu najsłabszy kontakt z Oliwią.
  • Odpowiedz
@Luska_02: Jak dla mnie jedyną motywacją jest chęć uratowania Dominiki. Pytanie co zrobiłby Kacper gdyby podeszła do niego Domi i Wiki. Myślę, że Wika miałaby dużą szansę zostać bo nie osaczała go tak jak Karolina... Już ten wątek był tyle razy poruszany, że nie ma sensu do tego wracać. Ale to ona latała za Kubą i próbowała mu wmówić że on woli Dominikę nie wyszło to na siłę chciała ich
  • Odpowiedz
@Sorianna: ale Twój wcześniejszy komentarz sugerował przecież coś innego :) Dokładnie przytoczyłam słowa, do których się odniosłam. Co innego chęć ratowania przyjaciółki w bardziej lub mniej udolny sposób a coś innego chęć odegrania się na czyjejś relacji, bo mi nie wyszło, wiec inni niech też będą nieszczęśliwi.
  • Odpowiedz