Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie niemiłosiernie zachowanie Karoliny, jestem zażenowana, ale jest mi też jej szkoda, bo widać, że się wkręciła i po prostu chyba nie umie kapslowi tego inaczej pokazać, plus wtedy ich relacja wyglądała spoko, więc nie dziwie się, ze oczekuje teraz powrotu, imo to wina tego pajaca, że karo z wika teraz robią z siebie idiotki, czekam aż go ktoś odpali w końcu w #!$%@?
#hotelparadise
  • 16
  • Odpowiedz
@Biedronkagolonka: Z jej perspektywy jak ona odpadła i to całkiem nieprzewidywalnie, na dodatek z Kapslem jej się układało (bo on oczywiście jej nie powiedział, że się nią bawi) to ja się jej nie dziwię, że jak wróciła to oczekiwała, że on zatrzyma się na tym samym etapie a jak nie to jej to chociaż szczerze, na spokojnie wyjaśni a on odgrywa jakąś gimbazę, urażoną księżniczkę „nie, nie, oh nie, nie dotykaj
  • Odpowiedz
@Opportunist: no właśnie o to chodzi, że narobił jej nadziei, szczerze, to też bym pomyślała, że coś się tworzy fajnego na jej miejscu, i że ma do czego wracać, a tu taki #!$%@?, zabawił się nią i tyle, trzeba było nie świrować wcześniej i nie grać uczuciami dziewczyn
  • Odpowiedz
@Biedronkagolonka: co jak co, no ale był z nią blisko, mógł normalnie porozmawiać a nie odwalać jakieś akcje na niedostępną księżniczkę, ja nie wiem, napisałabym, że oprócz wyglądu nie ma nic do zaoferowania ale on nawet wygląd ma średni, różowe usta jak dupa pawiana, oczy jak z lodu, spalony jak cygan, blizna na czole i jeszcze fryzura a’la Zakład u Oliwki xD
  • Odpowiedz
@Biedronkagolonka: Jak nikt nimi tam nie wstrząśnie to nie ma szans by same się ocknęły tzn Karolina bo Wiki moim zdaniem nie mówi na serio, już sobie ogarnęła Grzesia, może on przemówi też Karolinie do rozsądku
Z toksykami jest tak, że kobiety marnują sobie 20-30 lat z nimi i naprawdę ciężko jest się ocknąć, a często nie ma już czego odbudować, bo człowiek całkiem zatracił siebie
  • Odpowiedz
@mi_chelle: Karola zachowuje jak jak każdy z nas by się zachował gdyby był tak robiony w ciula i w grę wchodziły uczucia, ciężko spojrzeć z dystansu kiedy to dotyczy ciebie, nam się łatwo komentuje ale jakby nami się ktoś tak zabawił i to ktoś kogo obdarzyliśmy uczuciami to nie byłoby to wszystko takie oczywiste
  • Odpowiedz
@Opportunist: no ja się totalnie nie dziwię, ze karolina ma teraz taki stosunek do kapsla, bo po obejrzeniu tego wszystkiego co on pieprzył i co robił, tez bym sie #!$%@?ła, nie twierdze, ze jest jakims zlym czlowiekiem, ale no w programie sie zachowuje tragicznie
  • Odpowiedz
@mi_chelle: W sumie mam na myśli, że w hotelu, bo w życiu to może by i takiego faceta można było olać, zablokować ale trzeba mieć zdrowe poczucie własnej wartości a mało kto takie ma, naprawdę to rzadkość, większość ludzi reaguje bardzo źle na odrzucenie i to jeszcze w takim chamskim stylu jaki zaprezentował nam Kapsel
  • Odpowiedz
@Biedronkagolonka: Kto jej został:
Jay zrośnięty z Elizą
Grzesiek, którego nie zna
Kuba w trojkącie z jej przyjaciółką (Dominika) i Oliwką
Drugi Grzesiek, u którego ma szansę, ale którego bajeruje też Wiki

Ktoś jeszcze tam jest oprócz Kapsla?
No już patrząc tylko na to to wypada słabo nawet jakby z jej strony nie było do niego uczucia to i tak produkcja ją wpuściła tylko po to aby zaraz na rajskim wyleciała
  • Odpowiedz