Wpis z mikrobloga

#pekao #pekaosa #banki Widamo, że czasem w życiu zadarzają się zajęcia komornicze więc proszę bez jakiś kąsliwych uwag. Chcę się skupić jak obsługa takich zajęć rozwiązana jest w gównobanky PEKAO SA. Nie jest moje głowne konto ale postanowiłem wpłacić tam sobie kasę bo mam 40m od domy wpłatomat bezprowizyjny dla tego banku. Wpłaciłem kasę i ku mojemu z dziwieniu w historii pojawiła się natychmiast ta wpłata ale nie powiększyła środków dostępnych. Chciałem sobie bliczkiem opłacić tam jakieś co miesięczne abonamenty za różne usługi. Zadzwoniłem na infolinie o co chodzi. Pani powiedziała, że mam zajęcie (mandaty i to spora kwota) i, że jedyną opcją wypłaty kwoty wolnej od zajęcia jest udać SIĘ #!$%@? DO OKIENKA KASY BANKU. #!$%@?, myślę dobrze pojadę tam wypłace to i w inny sposób opłace rachunki. Była godzina 16:20. Wsiadłem na rower ze względu na ładną pogodnę, przejechałem 7km do głównej największej placówki PEKAO w moim 200tyś mieście. Podchodzę do drzwi, a tam #!$%@? czynne do 16:45. Jak #!$%@? ktoś kto pracuje do 16:00 ma załątwić sprawę w placówce? Musi brać urlop. To jest jakieś #!$%@? średniowiecze. Dzisiaj kase wypłaciłem i złożyłem wniosek o zamknięcie rachunku. Znając życie ten #!$%@? bank ma w regulaminie, że nie da się zamknąć rachunku jak ma się zajęcie. Jeszcze to dzisiaj sprawdzę. Więc dla dłużników sumiennie spłacających i niespłacających długów mimo wsztsko, odradzam to gówno. Mamy XXI wiek. Wszystkie banki praktycznie pozwalają po moim rekonansie w internatch na dowolne wypłaty kwoty wolnej tak jakby to była zwykła kasa na Twoimi koncie czyli: wypłata z bankomatów, przelew, przelwy szybkie, przelewy na telefon, platnosci blik, platnosci za bilety, platnośc kartą gotówkowe i internetowe bez składania jakich kolwiek #!$%@? wniosków. Tyle. @pekao nie wiem czy to ofcjalny profil, ale weź #!$%@? dopłaćcie tym studentom informatyki, żeby jednak dopisali do waszego systemy taką usługę. Myślę, że co będzie CTR+c, Ctrl+v waszyego systemu od kart z limitem debetowym. To tak jakbyście przyznali klientowi limit debetowy w kowicie 2180zł miesięcznie o ile się nie myle. Czy to jest #!$%@? coś trudnego?
  • Odpowiedz