Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wysłałem Sandrze od Nitra kilka screenów z tego co wstawiają ludzie na wykopie i dostałem taką rozprawke. Nie uważam, że poinformowanie kogoś o tym co piszą na jego temat jest czymkolwiek złym, zostawiam Wam do oceny.
#famemma #nitro #takefun

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6274e8e8e21a371902cac1fd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wysłałem Sandrze od Nitra kilka scr...

źródło: comment_1651834102TjCyRkXofUeAfd2DE53JPO.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Kiedysbedeczerwonka: +1 a dodatkowo każda matka by się wkurzyła, gdyby ktoś używał wizerunku jej dziecka do oczerniania w internecie. Najlepsze są spieroksy, które dorabiają kolejną teorię do sposobu, w jaki odpisała. To już jakaś forma autyzmu - analizowanie życia obcych ludzi i dorabianie do niego scenariuszy, rozbijanie na czynniki pierwsze, i snucie teorii z kosmosu, mimo, że się tych ludzi w ogóle nie zna w realu
  • Odpowiedz
**dlatwojegodobra_nitro**: Nie oszukujmy się - mały jest podobny do tego jego kolegi a nie do niego. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. A ten jego kolega tam z nimi mieszkał... Kto wie co się działo jak nitra nie było w domu. Nie trzeba robić z tego afery ani żadnej wielkiego problemu. Po prostu na miejscu nitra powinien wykonać testy genetyczne DNA. Tak po prostu nie ma w tym nic złego żeby
  • Odpowiedz