Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#medycynaestetyczna #operacjeplastyczne #powiekszaniepiersi #cycki

Chciałabym powiększyć piersi, tak aby wyglądały naturalnie.
Czy ktoś decydował się może na lipotransfer tłuszczu do biustu? Czy są blizny po tym? Czy kształt jest naturalny? Czy w dotyku wszystko jest jak w przypadku prawdziwych piersi?

Może ktoś robił i ma do polecenia klinikę, albo chociaż poda ile mniej więcej to kosztowało.

Sylikony nie wchodzą w grę ze względu na to jakie są w dotyku, ułożenie i brak możliwości karmienia dzieci.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6274e87ee21a371902cac1f3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: skąd wzięłaś brak możliwości karmienia dzieci? XD z jakichś starych metod powiększania cycków cementem 30 lat temu? Normalnie można karmić lol
Ja mam małe cycki i #!$%@? wiec się nie znam, ale moja koleżanka ma i wyglądają super, kiedyś widziałam program o operacjach plastycznych z UK i tam właśnie to powiększanie tłuszczem jest popularne podobno i robią sobie to babki w trakcie wyjścia na kawę z roboty, nic więcej ci
@AnonimoweMirkoWyznania: Da się karmić, masz stare informacje. Powiększanie własnym tłuszczem daje krótki efekt, a kosztuje swoje. Lepiej normalnie powiększyć cycki implantami, tylko wybrać takie najbardziej naturalne. Teraz jest wiele możliwości.