Wpis z mikrobloga

A co do spiny dziewczyny vs. Kondziu. Wszyscy byli cringowi. Ale jestem team Kondziu w tej spinie, bo Konrad po prostu podszedł i spytał Laury, o co chodzi, a one wszystkie na niego naskoczyły, zamiast dać Laurze wyjaśnić Konradowi wszystko na spokojnie. Także wcale się nie dziwię Konradowi, że mógł zareagować emocjonalnie. Nie popieram, ale rozumiem. W ogóle laski tłumaczące Anicie, że one chciały tylko uratować przyjaciółkę, a nie ją wyrzucić. XD? W sensie to jest równoznaczne, że jak kogoś uratujesz, to ktoś odpada. Także najgłupsze tłumaczenie jak dotychczas. No i Kasper mówiący o Karolinie… No po prostu brak słów. Dobrze że Grześ wrócił.
#hotelparadise
  • 10
  • Odpowiedz
No tak, po prostu przyleciał z mordą, bo dosyć mocne oskarżenia na niego padły. Ale widząc to, dziewczyny powinny dać wypowiedzieć się tylko Laurze, a nie dolewać oliwy do ognia
  • Odpowiedz
@Vaniliana: Co do Konrada to trochę za ostro wszedł ale też rozumiem dlaczego się odpalił, co do dziewczyn się zgadzam a co do Kaspra, to jednak trochę mnie zdziwił, chociaż nie wiem ile w tym zdaniu było prawdy ;)
  • Odpowiedz
@Luska_02: Właśnie ja też się zdziwiłam i współczuję Karolinie, gdy będzie to oglądać, a tym bardziej jeżeli po programie coś ich więcej łączyło/łączy. Chamsko…
  • Odpowiedz
@Vaniliana: co do wyglądu może. Z drugiej strony powiedział też, że ma piękne oczy. Ja akurat bardziej zwróciłam uwagę na tę część o emocjonalności. A dla Karoliny to może być ważniejsze. Ale to Kasper. I niby pierwszy raz w życiu… wiec nie musi to być prawda.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: nie zaprzeczyłam temu, napisałam o tym w komentarzu poniżej postem, ale tak jak też w nim wspomniałam, że zachował się tak, bo padły na niego oskarżenia. Pomylił Jaya z Kubą - fakt, ale ta sprawa została od razu wyjaśniona i Jay został przeproszony. Nachylał się nad Laurą no bo dziewczyna siedziała na podłodze XD
Nigdzie też nie napisałam, że uważam, że jego zachowanie było rozsądne. Nie. Mógł się o wiele
  • Odpowiedz