Wpis z mikrobloga

@Deku: daj spokoj to jest nic w porownaniu jak ludzie swoje dzieciary wychowuja. Pomysl o synie Nitra, ktory za pare lat zobaczy co jego ojciec wygadywal w necie. Juz widac, ze ten maly nim gardzi, bije i zachowuje sie jakby bronil matki (Sandry) przed Nitrem. Bardzo dziwnie i podejrzanie sie na to patrzy na strimach.
@opijanie: co pokazuje? Przecież właśnie o to mi chodzi, że zestawianie obu sytuacji jest idiotyczne bo są one kompletnie inne. Hipokryzją byłoby gdyby Nitro spruł się, że Muranski użył podobnego tekstu co on. A Muranski zrobił coś zdecydowanie gorszego. Gdzie tu jest #!$%@? hipokryzja X D
@wicked93: tylko na tyle cie stać? Nie potrafisz odnieść się do tego co napisałem? W sumie to się nie dziwię. To już nawet nie chodzi o to, kto użył takiego słowa. To jest akurat najmniej istotne. Jeśli dla ciebie słowo "wyperswadować" jest słowem wyszukanym, a nie zwykłym, używanym na co dzień, to naprawdę współczuję. Mam tylko nadzieję że 93 w nicku to nie rocznik.
@DEJW88: widziałem to, gdzie ten bardziej ordynarny sposób? Przecież to mega lajtowe w porównaniu do tego co #!$%@? jaca na ig.

I tak, zrobił to widząc wypowiedź o wyborcach pisu, a wcześniej jeszcze o Breslau i papieżu. Naprawde straszne. Karajmy za czarny humor, usprawiedliwiajmy notoryczne obrażanie i pomawianie całej rodziny
@Archeros: Mega lajtowe? Życzenie śmierci matce podczas świąt pracownikowi wykonującemu swoją pracę?

Pomawianie? Wypowiedzi Nitra to oczywista ironia i nikt zarzutów Murana nie bierze na serio, ale zgrywanie ofiary zniewagi samemu się notorycznie takimi posługując to hipokryzja, jeszcze w momencie wyperswadowania tych obiekcji w stosunku do wspominającego o takiej sytuacji włodarza nazwał go "#!$%@? frajerem". To ok, zachowanie Murana, który poczuł się urażony antypolskimi żartami już nie jest ok... Nie dostrzegasz