Wpis z mikrobloga

@Koow44l: jaki hipokryto? Ja na swoje ciężko pracuje, a ty jak masz leczyć swoje kompleksy na mojej #!$%@? przeszłości to sobie lecz w swoim gronie, ja zrobiłem progress i poszedłem do przodu, Marlenie też chciałem jakoś pomóc stanąć na nogi, żeby do pracy poszła to tylko na rozmowach i tłumaczeniu się skończyło, ci którzy teraz na mnie jadą praktycznie niczym się nie różnią niż ja z tamtych czasów, żyjący w nienawiści
  • Odpowiedz
@Rafatus69: kolejne użalanie się xd o tym swoim niepiciu to już nie wspominaj bo to już tylko śmiech wywołuje u ludzi
nic się nie zmieniłeś rafałku to że sobie coś wkręcisz to nie znaczy że tak będzie
  • Odpowiedz
@Rafatus69: żalisz się tak na swoją przeszłość jakby ktoś ci ja za ciebie zgotował. Jesteś alkoholikiem, cpunem i damskim bokserem. Jedyne po co się pojawiasz w wątkach o Marlence to chęć pokazania jaka ona jest zła, a jaki ty przy niej jesteś dobry. Pojechałeś do Niemiec, posiedziałeś dwa tygodnie i #!$%@? w wywiadach o wielkiej metamorfozie, chlajac przy tym i niszcząc życie kolejnej kobiecie. Ja nawet gdybys przy mnie dmuchnął w
  • Odpowiedz
@Koow44l: zmyślone to są twoje historię na mój temat odklejencu, 20% prawdy 80% dopowiedzenia przez mitomanów z piwnicy bez życia, ha tfu na ciebie w zasadzie po co ja znowu odpisuje, jakimś zapryszczalym piwniczakom, fermenciarzom, chyba polecę zrobienie konta Marlence na wykopie i usuwanie tego typu treści.
  • Odpowiedz
@Rafatus69: ty serio straponiarzu myślisz, że tu gadasz z upośledzona Marlenka, której #!$%@? w mordę, aż ma oko podbite, a później wmówisz, że ją koleżanki pod sklepem napadły? Ledwo napisałem, że jesteś zaszczanym mitomanem, a już to wszystkim kolejny raz udowodniłeś. Nie, kobieta, która podnosi rękę na mężczyznę nie traci statusu kobiety piesku. Musiało ci się coś od srania do wiadra stać z mózgiem.
  • Odpowiedz
@Dylanek666: Czepiasz się, Rafał to dobry chłopak, który:
- nie był pośmiewiskiem w internecie;
- nie występował na su gdzie srał do wiadra;
- nie zapił własnego ojca, a potem jak porządny człowiek był na jego pogrzebie;
- nie pije alkoholu i nie bierze oraz nigdy nie brał narkotyków;
- nigdy nie uderzył Marlenki;
- nie był posuwany w dupsko straponem;
i jeszcze długo by można wymieniać jaki to złoty człowiek.
  • Odpowiedz