Wpis z mikrobloga

W czasie trwania rocznego daily reminderu #codziennabekazkonfy brałem w nim udział żeby uświadamiać ludzi że konfederacja to zwyczajna zbieranina antynaukowych, religijnych świrów różnej maści, a nie jakakolwiek prawdziwa partia polityczna z jakimkolwiek programem.

Niestety patrząc dzisiaj na takiego korwina czy berkowicza, nie widzę ich już jako pociesznych przygłupów ze zbyt dużym poparciem. Teraz wylało się z nich najgorsze gówno jakie mogło się wylać. Wypowiedzi prorosyjskie, nastawianie ludzi przeciwko uchodźcom ukraińskim w Polsce w obecnej sytuacji to jest przesada. Oni w mojej ocenie nie zasługują nawet na to żeby na nich naszczać.

Przy okazji przypomnę że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się:

- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- mordowanie nieprzychylnych dziennikarzy
- mordowanie mężczyzn protestujących przeciw władzy
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy
- chwalenie molestowania dzieci

Oraz że konfederacja nie ma żadnego programu gospodarczego

#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkatoli #polska #4konserwy #neuropa #polityka
Serrrek - W czasie trwania rocznego daily reminderu #codziennabekazkonfy brałem w nim...

źródło: comment_1651250315FxJ4RxjYaZKFYDvg74WXau.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
- kara więzienia za homoseksualizm

- zakaz bluźnierstwa

- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem

- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy


@Serrrek: w sumie to zajebiscie jesli pominac kwestie konwertystow.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no konwertysci to jest zawsze problem - dasz im zyc do swojemu to pootwieraja sobie tygodniki powszechne i nim sie nie obejrzysz zaczna ci tlumaczyc jak masz zyc; przypilnujesz zeby przyjeli wiare to beda tysiac lat plakali ze inkwizycja taka zla i wymyslali bajki.
jak konfederaci pisza taka narodowa sielanke to wartoby ich spytac jak zapatruja sie na rozwiazanie tej kwestii.
  • Odpowiedz