Wpis z mikrobloga

@m4rciniak: grales moze w d3? jak mozna porownac nowy sezon w d2 do d3? Sam styl gry w d3 mi sie podoba (szybki start, dlugi endgame), czy cos takiego jest tez w d2?

Gralem z 15 lat temu w d2- sam w fabule, ale nie przeszedlem calosci, bo znudzilo mnie potem granie samemu.
@kermirz: grałem. Tutaj jest inaczej, moim zdaniem lepiej, bo fajnie wszyscy startują od zera i troszkę mija zanim zaczną latać jakieś koxy. Pomijając jakichś naprawdę zapalonych graczy to ludzie długo biegają w jakichś śmieciach.
Nie ma tak jak teraz w d3, że wbijasz max poziom w godzinę, robisz zadania żeby dostać set i masz połowę sukcesu.
Tutaj trochę minie zanim się ubierzesz jako tako, a na nabicie 99 poziomu w sumie
@kermirz: na pewno jest trochę trudniejsza niż d3 (teraz, bo podobno na początku też było ciężko). D3 teraz mi przypomina prywatne serwery popularnych gier MMO z doświadczeniem i dropem x 1000 na zasadzie "macie tu wszystko i się bawcie".
W d2 nie zrobisz w dwa dni postaci, którą przyciągasz do siebie kilkadziesiąt potworów, rzucasz jakiś status (czy co tam jest wymagane do mega #!$%@?ęcia), po czym naciskasz klawisz tego mega #!$%@?ęcia
@kawaczekoladowa: w sumie to nie grałem w ogóle od paru miesięcy, ale zakładam że niestety wciąż nie ma jakiegoś sensownego rozwiązania tylko te gówniane grupy Xboxowe jak już chcesz zrobić coś bardziej konkretnego ͠° °)