Wpis z mikrobloga

@elmex: Mam SE, jestem w pełni zadowolony. Szczególnie chwale sobie opcje płacenia zegarkiem, używania spotify z poziomu zegarka (możliwość pobrania playliste) i aplikacje fitness do monitorowani kroków, ćwiczeń i godzin na nogach
@PPPPawel: ja bez bicia mówię ze jest to totalnie zbędny gadżet, który po dwóch tygodniach jarania się wrzuciłem do pudełka i sprzedałem pół roku później bo zalegał. Jak ktoś dużo uprawia sportu albo faktycznie potrzebuje być w kontakcie ze światem, a nie może ostentacyjnie wyciągnąć telefonu - może się przydać. Overall zbędny bajer.

@elmex:
@elmex: AW4
Fajny w codziennym użytku.
- Dostajesz powiadomienie mając tel w kieszeni to tylko spoglądasz na zegarku czy coś ważnego.
- Płacenie.
- Monitorowanie snu (Śpię z zegarkiem i to on mnie budzi rano)
- Aplikacja Fitness
- Często szukam telefonu więc na zegarku tylko klikam aby wydał dzwięk.
- Robisz coś w garażu, na ogródku, cokolwiek i nie masz telefonu przy sobie to nie ominiesz połączenia.
- Przez zegarek
@elmex: Moim zdaniem najmniej użyteczna część ekosystemu. Mam AW6. Jest ładny, płacenie jest super (i głównie do płacenia go używam), wygodnie się odblokowuje Macbooka no i dobrze działają appki fitness.

Notyfikacje są takie sobie (i tak nie odpiszesz bo to dramat ergonomiczny, najwyżej dasz reakcje w iMessage), bateria bardzo średnio (na szczęście błyskawicznie się ładuje), aplikacje dużo gorszej jakości niż na telefon, nie ma synchronizacji np notatek, dzwonienie czasem się zawiesza
@elmex: ja jestem bardzo zadowolony i realnie korzystam z niego codziennie (AW7 z eSIM).

Korzystam do:
- codziennych treningów i śledzenia aktywności - tutaj super sprawą jest możliwość powiedzenia Siri aby rozpoczęła śledzenie treningu, gdy np. wychodzę na rower, a AW jest schowany pod rękawem kurtki...
- nie czuję się niepewnie nie posiadając przy sobie telefonu - wcześniej nie miewałem tak, że telefon sobie gdzieś leżał w mieszkaniu, a ja sobie
Czy jesteście zadowoleni z zakupu Apple Watch?

Tak, choć kupowałem na próbę.

Jakiego macie?

Series 3, 44mm, GPS. Jak wyżej, kupiony dwa lata temu "na próbę" czy te smart-zegarki są w ogóle dla mnie.
Finalnie, mam go do dziś i dopiero planuję wymienić jak wyjdzie AW8 lub coś w ten deseń. Świetny gadżet.
Imho must-have (ale nie koniecznie najnowszy model) dla ajfoniarza. Ilość ficzerów i wygód jakie zapewnia rozgramia mi łepetynę.
Do
Spoko jako ładny gadżet. Do uprawiania sportu nie ma podejścia do garmina, wszelkie powiadomienia z telefonu wyłączyłem bo wystarczająco mnie męczy telefon sam w sobie, bateria mega słaba. Ratuje go wygląd :)