Wpis z mikrobloga

O wschodzie słońca wysolowałem w końcu Malenie () Tak moje ziomeczki, całą noc ją klepałem. Po zdobyciu jej broni i zrobienia jej na +10 w towarzystwie rivers of blood na +10 przy zręczności 75 to gra zrobiła prosta(a ogólnie i tak jakoś wymagająca nie jest). Kolejni bosowie padli za max 3 razem a finałowa bestia to iksde, zawiodłem się. Wbite 75 godzin level 155. Zakończenie jakie udało mi się uzyskać to całkowite spalenie drzewa i wszystkiego do około ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aby mieć platynkę to muszę wszystkie zakończenia zaliczyć? #eldenring
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aby mieć platynkę to muszę wszystkie zakończenia zaliczyć?


@Erystykk: Dokładnie licząc to trzy zakończenia: to od trzech palców, to od Ranni i to, przy którym niewiele trzeba robić i zostaje się królem.
  • Odpowiedz
Po zdobyciu jej broni i zrobienia jej na +10 w towarzystwie rivers of blood na +10 przy zręczności 75 to gra zrobiła prosta(a ogólnie i tak jakoś wymagająca nie jest). Kolejni bosowie padli za max 3 razem a finałowa bestia to iksde, zawiodłem się.


@Erystykk: Czym sie zawiodles? ze po pokonaniu najtrudniejszego, nieobowiazkowego bosa i przejsciu gry wykorzystujac jedna z bardziej broken mechanik calej gry pozostali bosowie juz nie sa
  • Odpowiedz
@Erystykk: tak, po poczatkowym zachwycie gra mocno leci na ryj w porownaniu z innymi grami fs

mam wrazenie ze recenzenci ktorzy oceniaja gre widzac kawalek pogrobna sprawili ze gra uchodzi za takie cudo
  • Odpowiedz
  • 2
@3mortis: Zgadzam się, moim zdaniem tak do 30-40 godziny jest zajebiście, potem zaczynają się pierwsze zgrzyty. I jak na taką dużą grę brak quest loga to jakieś nieporozumienie. Nie proszę o znaczniki i prowadzenie za sznurkiem, ale chociażby zapisane ostatnie rozmowy z npc, po tygodniu już nie pamiętałem co niektórych questów…
  • Odpowiedz
moim zdaniem tak do 30-40 godziny jest zajebiście,


@Erystykk: warto wspomnieć, że w większości gier czas gameplay to 20-30h, także trochę bawi ten zarzut, że w ER po tylu zajebiście spędzonych godzinach coś zaczyna się psuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

brak quest loga to jakieś nieporozumienie


@Erystykk: nieporozumienie to jakby w grze from soft będącej następcą dark souls były tego typu opcje dla leniwych,
  • Odpowiedz