Wpis z mikrobloga

@krzawer_turpan: where wyśmiewanie wzrostu, mnie bardziej bawi ujęcie w tym teledysku z jej gołą dupą i gimper robiący z siebie ofiarę w tamtym ujęciu, jeszcze takie zaznaczenie dominacji jej nad nim, a ci co wyśmiewali coś tam po wzroście to zwykli hipokryci i trolle XD
  • Odpowiedz
@karix98 A ok, myślę że oni specjalnie cisną z tej dominacji bekę, bo ludzie to nakręcili. Ja uważam, że Gimper fajny przykład, że nie trzeba być Bradem Pitem żeby ogarnąć fajnie życie. Choć z drugiej strony niejednokrotnie może łatwiej naprawić wygląd niż głowę, bo dynaminy mu odmówić nie można
  • Odpowiedz
@krzawer_turpan: wystarczy spojrzeć na Adi Nowaka, rudy zakolak był z taką dupą jak Dziarma XD

no bo nie trzeba być, trzeba znaleźć cel w życiu, reszta sama pójdzie, jest to ciężkie zadanie ale trzeba mieć zawsze nadzieje
  • Odpowiedz
trzeba znaleźć cel w życiu, reszta sama pójdzie


@karix98: Nie wystarczy, było wielu artystów, czy innowatorów, których doceniono długo po ich śmierci. To o czym piszesz, to sprzedanie się gawiedzi.
  • Odpowiedz
  • 1
Mając 170cm, miałem dziewczynę 185cm bardzo długo. To tylko w głowach wykopków się utrlo że trzeba być jakimś a nie sobą żeby ruchać
  • Odpowiedz