Wpis z mikrobloga

Witam ponownie po prawie miesiącu przerwy. #near wyszedł ładnie. Zrobiłem jeszcze 1 shorta i 1 górkę, a od wczoraj siedzę w shortach od 16.180 USDT i trzymam do okolicy ~12.300 (może trochę wyżej).

P.S może zaliczyć ~18.500 ale i tak będzie RED?

Widziałem, że kilka osób się odezwało na priv i ładnie zarobili. Super, cieszę się :)

Standardowo wpis do wcześniejszego wpisu i wpisów, żeby nie było zmyślania: https://www.wykop.pl/wpis/64554047/ponownie-aktualizacja-krypto-near-poprzedni-jak-wc/

#btc #kryptowaluty #binance
Nelson2004 - Witam ponownie po prawie miesiącu przerwy. #NEAR wyszedł ładnie. Zrobiłe...

źródło: comment_1650642012CbmlkkMBl4IP5OzvzVeqa4.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@najmniej4znaki nie czytam ŻADNYCH informacji i wiadomości o żadnym krypto. Mnie interesuje tylko wykres i nic więcej. Ale... Zerknę z ciekawości co to za info.
Jeżeli to będzie wielkie bum, to zjadą według wykresu na dół, żeby się załadować i dopiero później wywala informację. Po co ładować teraz skoro można niżej i więcej zarobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zbieranie informacji przynajmniej dla mnie jest średnio dobre, ponieważ wypuszczają je, żeby spekulować i kierować wszystkimi.
Jeżeli nie zbierasz żadnych informacji, nie jesteś podatny na nikogo.
Od kwietnia albo marca tamtego roku czyli jest rok, na NEAR miałem na wszystkie wejścia, może 2 na lekkim minusie, bo nie chciałem poczekać kilka dni
  • Odpowiedz
@Nelson2004:

Zbieranie informacji przynajmniej dla mnie jest średnio dobre, ponieważ wypuszczają je, żeby spekulować i kierować wszystkimi.


teoretycznie prawda, ale w tym przypadku ten news spowoduje potrzebe kupna z marketu ogromnej liczby neara,
żeby zaspokoić popyt na USN
  • Odpowiedz
@najmniej4znaki: Tak na szybko zrobiłem sobie symulację. Jeżeli ten miesiąc będzie na czerwono, a kolejny na zielono... To bardzo możliwe jest dobicie do 35 USDT ale póki co, nie myślę co będzie za 2mc tylko myślę o obecnym od dziś :)
  • Odpowiedz