Wpis z mikrobloga

@Vaniliana: z innych źródelek też słyszałem takie pogłoski, ale wydawały się mało prawdopodobne - może coś w tym jest:)
Tym bardziej jestem pewien że w programie będzie więcej powrotów: Domi, Kapsel pewnie w pierwszej kolejności.
  • Odpowiedz
@Vaniliana: Ja nie wiem czy coś się między nimi rodziło - to nie jest zdrowa sytuacja gdy dziewczyna się godzi na to wszystko byle utrzymać przy sobie faceta (udawanie że nie stanowi dla niej problemu że facet bawi się z innymi, udawanie że jest ok że w ciągu dnia nie spędza z nią czasu, udawanie że jest ok w wielu różnych sytuacjach aby tylko się nie wypiął). Kapsel po odpadnięciu Karoliny
  • Odpowiedz
@kipman1: co do tej całej sytuacji z Wiktorią po odpadnięciu Karoliny, to ja się trochę mu nie dziwię. W sensie w normalnym życiu takie zachowanie jest niedopuszczalne, ale tutaj każdy chce się jak najdłużej utrzymać, a jemu się dupsko mocno wtedy paliło, więc chciał wykorzystać to, że Wiktoria coś do niego czuje. #!$%@? zachowanie, ale to program.
  • Odpowiedz
@Vaniliana: ale on tego nie mówił Wiki, a osobom zaufanym - zatem intencje są jednoznaczne - Karolina to była tylko zabawka. To Wiki mu się wizualnie najbardziej spodobała, a poszedł do Karoliny ze względu na luz który mu dawała.
  • Odpowiedz
@Vaniliana: > itak widać było, że coś tam między nimi się rodziło.

Jeżeli się coś rodziło to wyłącznie nasza pogarda dla takich słodkich idiotek jak Karolcia, bo Kapsel był z nią dla programowej wygody.

@kipman1: Masz cierpliwość chłopie, żeby o niej jeszcze pisać. Ja mam dreszcze na sama myśl o niej i jej piskach
  • Odpowiedz