Wpis z mikrobloga

@saintieov: wg mnie to wkęt dla zasięgów, ale warto zauważyć że nowy Grzesiek wygadał się że nie mają w umowach zakazu mówienia czy uczestnicy są parami po programie.
  • Odpowiedz
@kipman1: naprawdę sie wygadał? Czyli im wolno ?
Za punkt honoru sobie wzięłam, ze nie będę ich obserwować już nigdy więcej ¯\(ツ)_/¯ i czuje, ze przez to mało wiem! Ale poki co L….tu na Wykopie mam swoistą Wikipedię (ʘʘ)
Boże …. jeśli istniejesz ….daj mi siły bym się nie złamała (
)
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Grażynki z pracy mówiły że robił Q&A i napisał na pytanie czy mogą zdradzić czy ktoś jest w parze po programie - odpowiedział że nie mają w umowach zapisu o nie informowaniu czy ktoś z kimś jest w parze po programie. Może dlatego Jay i Elizka nie kryją się że są blisko chociaż nie mówią oficjalnie że są rarem - kto wie:)
  • Odpowiedz
Wszyscy jakoś tak z góry założyli, że oni nie mogą nic powiedzieć ani pokazać i to jest taka oczywista oczywistość dla wszystkich, a faktycznie nie wiemy co oni tam w kontraktach mają. Tym bardziej, że po niektórych sytuacjach we wcześniejszych edycjach (zwłaszcza w 3) można było odnieść wrażenie, że jest totalny zakaz i było też coś o karach finansowych (ale może tylko o zdradzeniu, kto wygrał?)- chociaż tam sytuacja dotyczyła zwycięskiej pary
  • Odpowiedz