Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, potrzebuje kupić nowego laptopa, budżet do 5k PLN. Potrzeba mi raczej sprzętu bardziej "gejmingowego" niż biznesowego. No i fajnie byłoby, jakby wystarczył na te 4-5 lat. Jakieś polecenia? Sam już szukałem trochę, ale chciałem się raczej zapytać innych, co oni mogą zaproponować.

#laptopy
  • 14
  • Odpowiedz
@emerjot: Wiesz, im mniej wydam, tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Matryca mnie średnio interesuje, bo podłączę sobie go do monitora w domu. Muszę być zwyczajnie mobilny, bo mam czasami wyjazdy po tydzień - gdyby nie to, to bym sobie komputer złożył. Czyli co, ten Dell nie odbiega jakoś mocno od tych, które wymieniłeś? Chociaż czytam, że ten Legion to metalową obudowę ma, co już jest na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Klemens_anon: Legiony mają duży współczynnik wad technicznych, także po zakupie dokładnie go obejrzeć, testować i w razie co zwracać.
  • Odpowiedz
@Enso_: A więc jednak nic się nie zmieniło od czasu jak kupiłem pierwszego lapka Lenovo? Pół roku byłem bez lapka, bo ciągle miały wady :/ No i teraz mi namieszałeś Pan w głowie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Klemens_anon: Sam zastanawiałem się nad zakupem legiona 7, ale niestety sam obawiam się kiepskich sztuk, szczególnie, że modele na 2022 również mają takie kwiatki. https://youtu.be/uDEdSBAOEb4 - tutaj koleś ma 2 legiony 5i Pro 2022 i w jednym obudowa fabrycznie lekko wygięta + gładzik przy delikatnym dotykaniu obija się i wydaje dzwięki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enso_: dodatkowo problemy z wydajnością, spory backlight bleed i piszczenie cewek. Warto poczytać komentarze pod filmem.
  • Odpowiedz