Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jprdl czy jest na świecie coś bardziej roszczeniowego niż 30 letnia pokaruzelowa #p0lka madka-bombelkowa? Poszedłem wczoraj po raz pierwszy w mym smutnym życiu się rozerwać, więc poszedłem na skoki na #bungee. Koszt prawie 200 zł za skok, ale raz w życiu można się wykosztować. Przede mną skakała jakaś... przepraszam przede mną skakało jakieś babsko 150 kg co najmniej przy wzroście jakieś 170 cm. Była z koleżanką o podobnych gabarytach barokowej szafy. Skoczyła drąc się przy tym jakby ją #mokebe zapinał od tyłu, pobujała się trochę na linie i potem poszła z ryjem do instruktorów i żądała zwrotu pieniędzy, bo za krótko leciała i nie będzie płaciła za 3 sekundy lotu. Aż mnie korciło, żeby jej powiedzieć, że jakby miała normalną wagę to by może z 5 sekund leciała, więc może mieć pretensje tylko do siebie. Oczywiście nic nie powiedziałem, bo #przegryw i #mentalcel here.
Ale chciałbym też zwrócić uwagę na to co było później. Przyszedł kierownik, #chad 190 cm i okazał się być geniuszem w #biznes. Ewidentnie widać, że skończył jakieś zarządzanie na porządnej uczelni. Zaproponował grubej, że jeżeli nie jest usatysfakcjonowana długością lotu to może poczekać aż ja skoczę i dostanie następny skok z rabatem, więc zapłaci tylko 100 zł. Polecił jej też budkę z fastfoodami działającą przy dźwigu, a grubaska jak to grubaska poszła i zjadła sobie tortille za 20 zł i kupiła kolę za 10 zł.
Gruba usatysfakcjonowana, bo se leciała 6 sekund a nie 3, kierownikowi hajs się zgadza, bo wpadło dodatkowe 130 zeta. Tacy ludzie to se pożyją.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625811dd852884c772bed882
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
FizykRyzyk: " masa nie ma wpływu na długość lotu"
@uruk : ma. Koliega jak widać spał na fizyce w liceum. Siła związana z oporem powietrza podczas lotu nie jest zależna od masy, ale przyspieszenie (a raczej spowolnienie) już jest. aop = Fop / mgrubej
Ta kula miała też mimo wszystko opływowy kształt, więc współczynnik oporu powietrza był dodatkowo znikomy

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
FizykRyzyk: > przyspieszenie ziemskie jest stałe
@uruk : ehhhh, koliega naprawdę spał na lekcjach fizyki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Można przyjąć, że na małych wysokościach jest względnie stałe, ale jest minimalna różnica pomiędzy tym co na ziemi a tym co 90m nad ziemią. Minimalna, ale jest. g= GM/R2, więc im dalej od ziemi tym jest mniejsze.

TO czemu w prozni przedmioty spadaja tak samo? niezaleznie czy piorko,