Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel: Praktycznie każda dziewczyna w dzisiejszych czasach mająca trochę więcej $ zaczyna eksperymentować ze swoim wyglądem :/ Najgorsze, że jest naprawdę dużo ładnych dziewczyn , które poprzez te eksperymenty staje się karykaturami i kompletnie nie przypomibają dawnych siebie. Zaczyna się zazwyczaj niewinnie od paznokci, najpierw są zwykłe żelowe, potem są hybrydy, jakieś ozdoby, paznokcie stają się coraz dłuższe i tylko przeszkadzają w codziennym życiu. Do tego przeważnie dochodzi nagminne korzystanie z
@zdrajczyciel: Kiedyś jadąc z kolegą autem mieliśmy stłuczkę. Uderzyła w nas jakaś dziewczyna. Po przyjeździe policji było standardowe spisanie zeznań uczestników kolizji i świadków. O tyle standardowe ze któryś z policjantów spytał mojego znajomego o jego wagę. Mój kumpel nie miał najmniejszego problemu z podaniem swojej wagi bo akurat był w treningu i dokładnie śledził swoje postępy natomiast różowy który w nas uderzył zapytany o wagę powiedział „coś pomiędzy 55 a
@zdrajczyciel: najgorsze jest to że ona z charakteru nawet nie jest taka zła, jest troche infantylna ale jest też rezolutna, zabawna, potrafi zażartować sytuacyjnie, ma troche takie swojskie odruchy jakby byla poprostu dziewczyną ze wsi albo z sąsiedztwa, no i jest pracowita - według mnie troche moze sława jej zawróciła w głowie ale też bardzo friz i jego ego ją zepsuło
@Bunsen: Tylko przypomnę, że był moment i to całkiem niedawni, że co drugi post pod tym tagiem był o wyglądzie dziewczyn z ekipy, co z nimi nie tak. Teraz wielki płacz, że "normalne" dziewczyny się przerabiają.
@Bunsen: ale to jest normalne. Zawsze powtarzałem to mojej żonie. Odkąd działam na JDG + etat z 8k na ręke zmieniła priorytety. Zauważyła, że może kupić krem za 200 zł czy jakieś serum i coś za 600 zł łącznie. Perfumy na co dzień to już nie versace za 70 zł z promki. Ale zarzekała się, że nigdy tak nie będzie i ona nie rozumie tych lasek ( ͡° ͜ʖ
@Ciasteczkovy94: ale ja jej nie zaluje. Jesli wydawalaby tak pieniądze, gdy nie byloby nas na to stać, to moglbys mi wspolczuc. Wole, zeby wydala na cos, z czego bedzie zadowolona niz z kremu za 20 zl, po ktorym doslownie spalilo jej skore na twarzy, bo szkoda jej było na coś lepszego.