Wpis z mikrobloga

Najlepsza freakowa federacja w Polsce z najciekawszymi walkami, na ten moment to:

#famemma #highleague #primemma #mmavip #ksw

Najlepsza freakowa federacja w PL na ten moment

  • Famemma 50.6% (161)
  • Highleague 11.9% (38)
  • Primemma 16.0% (51)
  • MMAVip 9.1% (29)
  • Elite fighter 1.6% (5)
  • Royal Divison 5.3% (17)
  • KSW 2.5% (8)
  • Gromda 2.2% (7)
  • Inna 0.6% (2)

Oddanych głosów: 318

  • 8
  • Odpowiedz
@the_morningstar: Konferencja prime wyszła TOP, co potwierdzają wyniki z ppv. Fakt, walki akurat nie wypaliły, za szybko się kończyły, ale zwrot akcji z Kapelą to jednak sztos. Tak jak @Potezny_Mazur uważam, że mają spory potencjał, wszystko zależy od następnej gali.
  • Odpowiedz
@Mirassx ja daje na Prime, konferencje wyszły Kozak, a walki nawet fajnie, kilku moich faworytów przegrało, kilku przegrało, lepiej oglądać szybkie #!$%@? niż sportowe pojedynki jak Kizo Arab
  • Odpowiedz
@Mirassx: Umieszczenie KSW to pomyłka. Szybciej FEN robił takie pojedynki niż KSW, bo nawet takie postacie jak Popek czy Pudzian trudno zaliczyć do freak fighterów. Szczerze głos mój ląduje na FAME MMA. Organizacja, która ostatnio w Gliwicach zapełniła całą halę, wymyśliła ,,klatkę rzymską" do walk, bo nie wierzyłem, że tak się da walczyć, a jednak da się i robi fajne zestawienia, bo walka Popka z Normanem świetny potencjał, ale ,,Popuś"
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: te KSW to for fun( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż niektóre walki jak ostatnia Adama Niedźwiedzia śmiało może się wpisać w freaka - ze sportem nie miało to za wiele wspólnego
  • Odpowiedz