Wpis z mikrobloga

@dopewizard: chłop dobrze traktuje kobiety - źle, bo wykorzystuje trudne położenie, jest wkurzający, narzuca się.
Źle traktuje - mizogin, incel, toksyk!
Wniosek - musisz być chadem, bo cokolwiek zrobisz będzie źle
  • Odpowiedz
@dopewizard: Ogólnie to mam trochę dysonans poznawczy, bo nasze "kochane" rodaczki gardzą polakami i nie chcą mieć z nimi nic wspólnego to nagle jak owi Polacy chcą sobie poszukać kobiety z innej grupy etnicznej/rasowej to nagle polki dostają niemiłosiernej wścieklizny i to się nie tyczy tylko ukrainek, ale i dowolnych kobiet nie będących polkami, np. był kiedyś taki wpis na wykopie że koleś znalazł sobie dupę z Brazylii i różowe go
  • Odpowiedz
Kobiety to gorsze rasistki od mężczyzn jeśli widzą w kimś wroga.

@scotieb: Ale głównie w stosunku do innych kobiet. Wtedy wychodzi ich ukrywana ksenofobia/rasizm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnia afera tiktokowa pod rosyjskim zarządem powierniczym mnie na ten temat "olśniła", gdzie jeden tiktok spowodował ogromną reakcje p0lek na to że ktoś śmiał podważyć ich tytuł "najpiękniejszych kobiet", ogólnie to widać w jakiej bańce żyją polki przekonane o
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: dokładnie, szczególnie widać po to silnych i niezależnych Julkach wspierających multikulturalizm, pokazujących wszystkich mężczyzn szukających żony innej narodowości jako wcielenia zła.

Z innej strony to Julki zagotuja się bardziej, gdy zrozumieją że Ukrainki są bardziej atrakcyjne dla mężczyzn z całej UE i polki nie są już materiałem na żony.
  • Odpowiedz
dokładnie, szczególnie widać po to silnych i niezależnych Julkach wspierających multikulturalizm, pokazujących wszystkich mężczyzn szukających żony innej narodowości jako wcielenia zła.


@Okretpodwodny: Właśnie o to mi chodzi w tym moim dysonansie poznawczym.

Z innej strony to Julki zagotuja się bardziej, gdy zrozumieją że Ukrainki są bardziej atrakcyjne dla mężczyzn z całej UE i polki nie są już materiałem na żony.

Tu nie chodzi nawet o szukanie żony, ale polki strasznie się
  • Odpowiedz
np. był kiedyś taki wpis na wykopie że koleś znalazł sobie dupę z Brazylii i różowe go zaczęły go wyzywać że przegryw, incel, nieudacznik, że na polkę nie zasługuje i musi się brać za "gorsze" kobiety


@Teutonic_Reich: jasny gwint serio tak bylo? XD
  • Odpowiedz
Kobiety z Ukrainy z pewnością będą zachwycone możliwością związania się z mężczyzną, który gardzi swoimi rodaczkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: @Okretpodwodny: @scotieb: @felluctus: @dopewizard:

Przypominam tylko co się dzieje na wykopie jak polka na drugim końcu świata, której nigdy nie spotkacie śmie śmieć związać się z czarnoskórym. Codziennie na głównej pojawiają się teksty o złych polkach które nie szanują naszych wspaniałych polackich genów i bezczelnie oglądają się za innymi narodowościami. Czy tylko ja codziennie widzę tu słowo Erasmus? Mam super wzrok?

A teraz nagle wszyscy którzy
  • Odpowiedz