Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: no ciekawe ale jak dla mnie ten ich wyjazd do Gdańska ewidentnie wyglądal na wypad mający skompensować że gdzieś nie zostały zaproszone ;) chyba że tak bardzo lecą na Miłosza że wolały z nim spędzić weekend (good luck dla nich ;))
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Ej a czemu podejrzewacie, że nie były zaproszone? Dominika w relacji coś tam mówiła, że idzie do pracy czy coś i dlatego nie mogła być z resztą - nie robiłaby z siebie chyba takiej idiotki, jakby nie dostała zaproszeniaXD ja się obawiam, że któraś z nich naprawdę wolała poimprezowac z taką gwiazda jak ciposz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dromodron: a to nie wiem, może, Dominiki nie śledzę. No weekend z Ciposzem to dopiero gratka, trzeba mieć priorytety. Może liczyły że je zapozna z Milem no ale do Vanessy, modelek i Ciposza to im daleko xD
  • Odpowiedz
@littlestar: No tak, ja myślę że one z jakiegoś powodu wolały się z ciposzem i pyrkiem sptokacXD a jakby nie były zaproszone to nie wymyslalyby takich dziwnych powodów, tylko normalnie powiedziały że ich nie zaprosili, bo tak to żałosne by to bylo
  • Odpowiedz
@Lolek1011: niee, to był wyjazd urodzinowy tej Laury (laafass). Pewnie tam była jakaś druga impreza w tym klubie i Dżeremaja się podłączył albo coś. I raczej wątpię żeby 3 blondyny miały jakąś spinę z tą Laurą bo ona obserwuje je wszystkie i dodatkowo Karolcia obserwuje ją. Ale dlaczego nie pojechały to nie wiem
  • Odpowiedz
@Amikamamy: to tylko takie przypuszczenia
Mogły się poznać, ale jeżeli tylko na finale, to nie nawiązały jakiejś bliższej przyjaźni czy znajomosci
To nie to samo co spędzenie ze sobą kilku tygodni i przeżywanie tych emocji jakie im tam towarzysza
  • Odpowiedz
@Rosalinea: no tak.tyle że oni mają parcie na szkło jak mało kto i wystarczy ,,chwilka'' jak kogoś poznają i już niemal ,,przyjecielskie relacje dal nabijania flowersów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz