Wpis z mikrobloga

Hej, niech ktoś mnie utwierdzi w przekonaniu... chce jechać do Chorwacji, mam stare pełne szczepienie na COVID-19 (2xPfizer) ale wygasły paszport covidowy- mogę bez pajacowania czy nie?
#podroze
  • 10
@Dadas77: na luzie, info ze strony ich ministerstwa: "Passengers coming directly from the countries and/or regions of the European Union, i.e. countries and/or regions of the Schengen area and Schengen associated countries, regardless of their citizenship, will be allowed entry into the Republic of Croatia without the need to present an EU digital COVID certificate or any other epidemiological certificate (test finding, vaccination certificate, etc.) and without determining self-isolation.

These passengers
Ale ja się z Tobą w pełni zgadzam- tylko nie mogę zmienić pracodawcy na takiego który nie wymaga szczepienia bo to resort państwowy i szykanowanie przez 2 lata jest 1000x większym problemem niż przyjęcie szczepienia jak niewolnik, poza tym byłem sobie na wycieczce za granicą- bez abonamentu od Pfizera nie można podróżować.
Ale ja się z Tobą w pełni zgadzam- tylko nie mogę zmienić pracodawcy na takiego który nie wymaga szczepienia bo to resort państwowy i szykanowanie przez 2 lata jest 1000x większym problemem niż przyjęcie szczepienia jak niewolnik, poza tym byłem sobie na wycieczce za granicą- bez abonamentu od Pfizera nie można podróżować


@Dadas77: Czyli Syndrom Sztokholmski, nie wiem jak ty zasypiasz spokojnie w nocy.