Wpis z mikrobloga

@Feeps: gdyby Dybala nie był zbyt zachłanny to by podpisał kontrakt, który miał na stole kilkanaście miesięcy temu. A tak to Juve mówi bb. Czy szkoda, że odchodzi. Chyba tak, coś magicznego ma w sobie ten zawodnik. Czy jego odejście będzie że szkodą dla klubu? Wydaje mi się, że nie. Cały czas mam wrażenie, że w innym klubie i przy innym trenerzy by więcej osiągnął. Tak samo Juventus był trochę zakładnikiem
@Niuans: No z Dybala to ciezka sprawa, ten jego agent podobno mnostwo smrodu tez zrobil, ale fakt faktem powinien brac umowe jak byla i nie marudzic. Ja mysle, ze nadal jest szansa, ze zostanie ale juz szczerze mi to rybka. Wole mlodego Wlocha Raspe sprobowac.
@Niuans: Niby tak, ale wedlug mnie we Wloszech przyszla w koncu pora na dyskusje o mlodych i beda pewne zmiany. Mecz z Turcja to byl tylko towarzyski, ale Mancini zostaje i bedzie zmuszony stawiac na mlodych czego beneficjentem powinien byc m.in. Raspadori. Moze nasz kalmen tez sie ogarnie chociaz troche, zarzad chce na mlodych stawiac i widac powoli zarys czegos.