Wpis z mikrobloga

Ostatnio Korwin napisał, że doniesienia o ludobójstwie w Buczy, jak i zdjęcia z tamtąd, mogą być nieprawdziwe i służyć w celach propagandowych. Oczywiście czysto teoretycznie mogło tak być (teraz potwierdzono na 100%, że doszło do ludobójstwa), zwłaszcza, że pierwszego dnia był szum informacyjny. Zastanawia mnie jedno, po co on takie rzeczy pisze publicznie? Przecież to mu więcej wrogów przysporzy. Oczywiście ma do tego prawo, ale takie jego gadanie jest na rękę Putinowi. Nawet jeśli to by była ustawka, to nic w tym złego nie widzę, bo Ukraina za wszelka cenę chce zwracać na siebie uwagę i zyskać jak największą pomoc
#korwin
  • 13
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: Też mi się tak wydaje, że lubi powiedzieć coś kontrowersyjnego, a potem tłumaczyć (chociaż najczęściej to kuce tłumaczą co Pan Janusz miał na myśli), że to my źle myślimy
  • Odpowiedz
Właśnie po to by siać dezinformację i robi to całkowicie świadomie, może to być jeden z ruskich agentów. Biorą za to hajs, przez fundacje got. albo nawet pewnie i czyste przelewy by rozbijać Polskie społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@Lubar: a po co pajace w ruskiej tv robią szopki i udają ze są przeciw wojnie? to jest właśnie element tego szumu informacyjnego. zobacz ile pożytecznych idiotów z tagu konfederacja go broni. kropla drąży skałę
  • Odpowiedz
@Lubar: bo to idiota który nie przewiduje konsekwencji własnych słów... Słucham go od dawna i swego czasu go popierałem ale z czasem trzeba robić coraz więcej fikołków logicznych żeby stwierdzić o co temu staremu debilowi chodziło. A okazuje się że mu o nic nie chodzi bo jest stary i #!$%@?. Ot cała tajemnica.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lubar nie wiem czemu on jest taki uparty, chyba tylko by być na przeciw wszystkim. On przecież publikował materiały z jakiś ruskich stron propagadowach. Naprawdę trudno ocenić czemu on jest taki odczepiony.
  • Odpowiedz
@Lubar: Pewnie robi to z przekory.
Ale jakby szukać sensu, to jest taki kij w szprychy oszalałych z emocji.
Że zatrzymajcie się, czasem coś pomyślcie a nie się zatracie w skrajnych emocjach.
Ludzie są podatni na skrajne emocje i próba przełamania tego jest traktowana jako atak na nich, i dlatego ludzie dostają małpiego szału jak usłyszą coś od Korwina.
To jest jakby ktoś był pod wpływem trucizny mącącej w głowie,
  • Odpowiedz