Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kupiłem piekarnik pod zabudowę, posiada on kabel do podłączenia do zwykłego gniazdka elektrycznego, ale ja chciałbym go podłączyć do tzw siły razem z płytą indukcyjna czy jest to możliwe? Czy jeśli posiada kabel sieciowy to mogę go podłączyć tylko do zwykłego gniazdka elektrycznego? Model piekarnika to Bosch hbg5370b0
#elektryka #agd #bosch #piekarnik
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wypokowy_expert: sam nie będę nic robił, elektryk to ogarnie? Chodzi mi fizycznie gdzie ta siłę podepnie jak odłączy kabel od niej?@s---k: co ogarnąć rezerwowe? Masz podpięte nie na kablu tylko na siłę? Gdzie się ja wpina? W miejsce odłączonego kabla?
  • Odpowiedz
Nie prawda


@RozowaZielonka: jeśli producent wyposaża urządzenie w przewód na stałe zakończe wtyczką, to daje na całe urządzenie certyfikat CE, zmieniając urządzenie w sposób znaczny (a dla producenta takie to będzie) to tracisz CE na urządzenie, na które zostało ono nadane. I tym samym gwarancje, jako ingerencję w urządzenie.
  • Odpowiedz
@s---k: ok, nie sprawdziłem co to za model piekranika, tylko założyłem z góry jeden typ. W tym wypadku się zgadza. Tak jak pisałem, jeśli jest zamontowany na stałe i trzebaby demontować obudowę by go wyjąć lub uciąć to wtedy działa opisany przypadek przeze mnie.
  • Odpowiedz