Wpis z mikrobloga

@WLADCA_MALP: Te napinane sufity w białym kolorze to zaraza. Szwagier dał się namówić żonie, wydali sporo kasy na to. Maja w salonie i w kuchni takie spore połacie… zgadnijcie ile much już tam wlazło o zdechło przez 2 lata odkąd mieszkają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Corum: to znaczy, że jakiś Janusz wykonawca to zakładał, bo sufity powinny być szczelne. Zostawił otwory w rogach profili a powinien zaakrylować, lub zakleić je taśmą.
Teraz ten wykonawca powinien przyjechać, odpiąć sufit, załatać otwory i ponownie wpiąć folię (operacja na niecałe 2 godziny). Także nie produkt jest słaby tylko zawiniła ludzka głupota, więc nie powtarzaj tej głupoty dalej. A jak zapłacili drożej niż za G/K to przepłacili, bo obecnie sufit
@WLADCA_MALP: Nie wiem czy zapłacili więcej czy mniej. W zasadzie płyta gk nie jest konieczna do wykończenia sufitu wiec porównanie na sile.
Ale rozumiem, ze to robisz. Pewnie profesjonalnie j zarabiasz ja tym pieniądze. I ja to szanuje i życzę powodzenia!
Ale rozumiem, ze to robisz. Pewnie profesjonalnie j zarabiasz ja tym pieniądze. I ja to szanuje i życzę powodzenia!


@Corum: nie, ale dziękuje:) mam po prostu ogromną wiedzę branżową w tym temacie. A to co na zdjęciu robił znajomy, akurat znalazłem (szukałem innego zdj) i wrzuciłem na wypok.