Wpis z mikrobloga

Hej,
czy w cenie około 1,5k złotówek jest coś sensowniejszego niz a52s i nord 2?
Priorytety:
-dual sim,
-aparat,
-chciałem jak najmniejszy, ale widzę że dramat jest aktualnie jeśli chodzi o małe telefony.

Dzięki za pomoc!
#telefony
  • 6
@adam2030 Ja miałem podobny dylemat jakiś czas temu i wziąłem A52-5G (nie było jeszcze wersji s) i generalnie jestem zadowolony. Największy plus to mega dobry aparat - w tej cenie naprawdę ciężko o lepszy. Na minus trochę oprogramowanie Samsunga (wolałbym czystego androida) ale da się żyć.
@adam2030: mega szybki, ładny ekran, aparat na początku był słaby( niepowtarzalny jeśli wiesz o co mi chodzi) ale po którymś update jest git, ładowanie to jakaś potęga 20-30 min jest full bateria, u mnie na dwa dni wystarcza. Na minus rozmiar ale przechodziłem z małego Iphone'a
@adam2030: Dla mnie największy minus to bloatware np. Galaxy Store, Bixby, Internet (samsungowa przeglądarka), Samsung Health, Galaxy Wearable itp. Jeśli chodzi o nakładkę to jest ok (lepsza niż od Xiaomi) i ustawienia są w miarę logiczne i sensowne. Przesiadałem się z Nokii więc nie z Pixela ale też z czystego Androida. Wszystko działa płynnie (może poza MS Teams ale to muli praktycznie na wszystkim) i bez problemów. Bateria trzyma ok -
@reveil: Bloatware to nie problem, ja właśnie szukam dla siebie telefonu i chyba A52S zostanie.
Na oku mam:
OPPO Reno6 5G 8/128GB
OnePlus Nord 2 5G 8/128GB
Realme GT Master Edition 5G 6/128GB lub 8/256

@kujawiakkolo30stki Dzięki za Twoją opinie, jeżeli ktoś posiada któryś z modeli które wymieniłem lub ewentualnie co polecacie innego?

Priorytety: amoled, dualsim, nfc, 5g, 6/8 ram, dobre foty, snapdragon (jakoś nie mam przekonania do mediatek-ów)