Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi sie wydaje, czy od jakiegos czasu PHTV zaczyna sie staczac w kierunku tych wszystkich pato atencyjnych jutuberow, z ktorych to zazwyczaj ekipa szydzila?
Ogolnie wydaje mi sie, ze coraz mniej „gestego” w ph, a coraz wiecej jakiejs takiej nijakosci. Ogladanie tego juz nie sprawia tyle frajdy co kiedys…
#palhajstv #wuwunio
  • 6
  • Odpowiedz
@mattkozlowski0: Fajnie było dawniej, siadałem z koleżką przy sobocie, przy joincie i oglądaliśmy PH jak sobie zwiedzali jakieś miejsca w Polsce, a nawet za granicą, teraz takie zwiedzanie to rzadkość, a głównie jeżdżą po patogalach i kręcą coś co nie bawi, ani nie edukuje, no już nie ma takich chęci do oglądania Pal Hajsu.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mattkozlowski0: No tak jakby formuła się trochę wypaliła jak dla mnie. Brakuje mi wyjazdów na dożynki np. to zawsze były dobre odcinki. Też koncertów już nie ma prawie, a relacje z nich to jednak był top kanału. Za dużo bezbecznych patronów i randomowych pseudocelebrytów z internetu.
  • Odpowiedz
@mattkozlowski0: przecież Wuwu mówił, że nie ma kontentu z dożynek, festynów i koncertów, bo pandemia i wszystko było odwołane. Ma dużo materiału z wyjazdów w Polskę, ale patogale gwarantują mu oglądalność i zasięgi, dlatego są wypuszczane niedługo po wydarzeniach, nigdy tego nie ukrywał, więc co to za narzekanie?
  • Odpowiedz