Wpis z mikrobloga

Polska komedia romantyczna Poskromienie złośnicy i inne produkcje Netflixa na nowych zwiastunach

Netflix pokazał zwiastuny z polskiej komedii romantycznej „Poskromienie złośnicy”, stand-upu „Ronny Chieng: Speakeasy”, 5 serii „Szkoły dla elity”, animacji „Morska bestia” oraz finałowej odsłony „Pacific Rim: The Black”. Zapraszamy do oglądania!

https://upflix.pl/aktualnosci/polska-komedia-romantyczna-poskromienie-zlosnicy-i-inne-produkcje-netflixa-na-nowych-zwiastunach-2022-04-01?utm_source=wykop.pl

#upflixnetflix <= tag do obserwowania/czarnolistowania

#netflix #upflix #poskromieniezlosnicy #elite #pacificrimtheblack #morskabestia #ronnychiengspeakeasy #upflixtrailers #standup
upflixpl - Polska komedia romantyczna Poskromienie złośnicy i inne produkcje Netflixa...
  • 3
@upflixpl: A gdyby tak szanowny Panie w filtrach wyszukiwania zwiększyć okres o trzy / sześć miesięcy? Dla osób skaczących co jakiś czas między platformami byłoby to duże ułatwienie. Na ten przykład chciałbym wrócić na HBO, z którego zrezygnowałem przed świetami i co ja teraz mam począć? Jak sprawdzić co nowego się w tym czasie pojawiło? No nie da się. Pan pomyśli.