Wpis z mikrobloga

Boże ale ta Klaudia jest irytująca - nie dość że bezmózg to jeszcze charakter wyjątkowo ułomny.

Ja tam lubię Elizę i mam niezły ubaw jak dziewczyna z pozycji obronnej przechodzi do ataku:) coś pięknego - jeszcze dodać szyderkę Jaya odnośnie "wyboru" dwójki najgorzej sobie radzących gdy el Dupsi spytała się go o śmiech - miodzio.
Przepraszam bardzo ale nie mogę hejtować "żmijki" i "dżeja" za to że są inteligentniejsi od reszty i tą inteligencję wykorzystują. Mam wrażenie że niedługo takie osoby jak Sevag czy Oliwka będą w ich teamie - będzie ciekawie.

#hotelparadise
  • 10
  • Odpowiedz
@kipman1: A ja mam nadzieję że im porozpiedalają wszelkie teamy i grupki bo ani Dżej ani Żmija mojej sympatii nie budzą. Niemniej jednak doceniam dymogenny potencjał.
  • Odpowiedz
@Dewasta: szanuję Twoją opinię ale mam inną - mój umysł czy psychika nie pozwoli mi kibicować grupkom w których będą osoby pokroju Klaudii, Karoliny czy Kapsla - to za dużo, a kwestią czasu jest że towarzystwo zacznie dzielić się na grupy...
Wolę dymogenny potencjał, który na swój sposób mnie śmieszy niż twarze nieskalana jakimikolwiek myślami, gdzie samo oglądanie/słuchanie sprawia że czuję się zażenowany.
  • Odpowiedz
@kipman1: ja tam szanuje Twoje zdanie, nie rozumiem kompletnie, a już najbardziej domniemana inteligencję elizy i jaya. Dzisiejszy odcinek to same płaczące, nudne dramy, ale tak szczerze to pierwszy raz poczułam sympatię do Klaudii. Nie oszukujmy się, że do HP idą tytany intelektu, ale nie ma nic gorszego niż przemadrzaly idiota aka zmijoliza (i jay w sumie też). Z drugiej strony to niech tam zostają, bo przynajmniej nakręcają jakaś akcje, a
  • Odpowiedz
@kipman1: akurat rozumiem twój podziw dla Elizy,no i Jaya,wiadomo.Jak to się ma do jej wystąpienia o ruchaniu się Mariki z Panamczykiem po hotelu,i co na to jej matka?I do straszenia obleśniaka,co to on za filmiki o Marice nie poudostępnia?.Szkoda,że taki wyszczekany ,jak w necie,to tam w programie nie był,siedząc wiecznie na ławeczce z mina przygłupa i patrzący w ziemię...
  • Odpowiedz
@kipman1: w jaki sposób Eliza pokazuje tę swoją inteligencję? Przyszła do gry, w której podstawowa zasada mówi - wygrasz dzięki głosom uczestników. I w tej grze zniechęca do siebie wiekszosc uczestników. No trudno mi sobie wyobrazić głupszą strategię. Ma szansę wygrać dzięki Dziejowi, bo on załapał zasady tej gry i trzyma ze wszystkimi, ale musi go przestać ośmieszać.
  • Odpowiedz
@kipman1: Eliza nie jest zbyt inteligentna moim zdaniem - kłamanie w żywe oczy i to jeszcze w telewizji gdzie można wszystko zweryfikować i jeszcze jest wyrocznia jest słaba zagrywka i działa krótkofalowo. Jedyne co się jej poszczęściło że trafiła na ludzi jeszcze mnie inteligentnych od niej i kręci nimi jak chce. Jej manipulacje są tanie ale w tej grupie się sprawdzają.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: wspomniałaś o bardzo ważnej rzeczy - Eliza jest manipulatorką i dziwię się, że w wieku 19 lat już potrafi tak się ślizgać... Chociażby w tej scenie ze smażeniem placków - ja chcę placki, więc smażymy oboje, a ty masz mówić, że ci się to podoba i też chcesz (ʘʘ) przerost formy nad treścią
  • Odpowiedz