Wpis z mikrobloga

Powaliło tych wszystkich ludzi

Hurr durr prześladowanie czarnych. #!$%@? mnie to obchodzi. To, że w USA jest rasizm to ich problem

Oskary ogląda cały świat równeż kraje mające >95% ludności czarnoskórą

Myślą, że USA to cały świat i wylewają amerykańskie problemy na gale

I oni chcą się kreować na największą akademie filmową na świecie, skoro nawet nie potrafią zachować pozorów profesjonalizmu?
#oscary
  • 12
  • Odpowiedz
@chigcht: Śmieszą mnie te wasze komentarze, przypier€&@alacie się teraz do wszystkiego:
- czarnych
- kobiet
- cucków
- Ameryki
- hollywood
Dorabiacie filozofię tam gdzie jej nie ma. Popatrzcie na własne polskie podworkoni ile tu patologii w mediach. Jak patogale.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@chigcht: przecież to plac zabaw dla Hollywood, czyli USA. W ogóle jak cię to tak #!$%@? to po co oglądasz? Ja nie oglądam i nawet bym nie wiedział o tym #!$%@? gdyby nie wpisy na Mirko pełne bólu dupy.
  • Odpowiedz
@chigcht: przecież od samego początku rozdawania Oscarów to jest amerykańska ceremonia dla amerykańskich twórców i aktorów xd świat se chce oglądać to niech ogląda, ale to jest ceremonia Hollywood. A o tym, że problem istnieje i trzeba z nim walczyć najlepiej świadczy twój wpis
  • Odpowiedz
  • 3
Amerykanie mają skrajnie zawężony punkt widzenia wyłącznie do ich własnego kraju. Są słabi z geografii czy ekonomii.


@MatthewDuchovny W przeciwieństwie do... ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz