Wpis z mikrobloga

Dzisiaj fame mma wiec pora na mały poradnik jak obejrzeć gale z oficjalnego źródła praktycznie za darmo. Jedyny minus to blokujecie sobie środki na około 2 tygodnie:
1.Wchodzimy na stronę fame mma wykupujemy dostęp a jako formę płatności wybieramy paypal
2.Oglądamy gale
3.Wchodzimy na nasze konto paypal, zakładka ostatnie transakcje i zgłoś problem. Wybieramy produkt cyfrowy i nie otrzymałem swojego produktu lub produkt niezgodny z opisem.
4.Trzeba napisać wiadomość do sprzedającego tutaj polecam wpisywać ze gala lagowala, kupiliście dostęp dla walki No limit Polak vs Ferrari która się nie odbyła.
5.Fame ma chyba 2 tygodnie na odpowiedz. Nigdy nie odpowiadają wiec paypal rozstrzyga spór na wasza korzyść i pieniądze wracają na konto.
Metoda sprawdzona i działa na 100%. Kilka razy robiłem zwrot tym sposobem i zawsze wracało. Jeśli gala jest dobra to płace jeśli #!$%@?ą tak jak teraz to głosuje portfelem i oglądam za darmo.
#famemma
  • 13
@lemonsilverhaze: Paypalem jest sprawdzone i działa w 100% dlatego podaje wykorzystsnie tej metody bo nie wiem np jak zrobić zwrot przy płatności karta oraz czy inne opcje nie rozpatrzą sprawy na stronę fame. Paypal nigdy nie zawiódł. Przez stronę fame nawet nie ma co zgłaszać bo wysyłają swoje formułki i nie zwracają.
@GeWa: Nie, wykupiłem prime mma, wykupiłem high leauge 2. Jeśli chodzi o fame to wykupiłem 9 gal z czego zwrot zrobiłem tylko za 3, ta strasznie słaba gala w trakcie pandemii, gala z walka wieczoru kasjo vs najman i chyba 11tka. Miałem zamiar kupić 13 ale po tym co zaczęli odwalać ze zmianami formuł, usuwaniem komentarzy czy wardega zadające trudne pytania na które odpowiedzi są już przygotowane zagłosuje porftfelem. Na szczęście
GoodGuyChucky93 - @GeWa: Nie, wykupiłem prime mma, wykupiłem high leauge 2. Jeśli cho...

źródło: comment_16482944161qrdMNJ9o68bsHDmDHz9Rx.jpg

Pobierz