Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@somskia: Zawszę gnije z tego mocno, tym bardziej, że kiedyś pracowałem na kuchni i pomocnik kucharza był podobnym gagtkiem, zawsze jak pod wieczór klienci coś zamawiali to ich pod nosem wyzywał od sk****synów, no ale kuchnia była oddzielona od klientów więc nikt poza nami tego nie słyszał xD
  • Odpowiedz
@zielinski998:

dla mnie zwierzę, <pracuj w knajpie w której ludzie kupuja jedzenie <wyzywaj ich od #!$%@? bo kupują jedzenie


Oj przecież to tak dla beki było, i że przeklinał bo już wszystko gotowe i do domu można by iść a tu ktoś coś zamówił i cała robota od nowa. Ja tam bekę miałem z tego i nikt raczej źle tego nie odbierał.
  • Odpowiedz
@somskia: ten człowiek nadaje sie do pracy z pizza, każdy kto robił ciasto ten wie xD. A łopata sie nie nagrzewa od szybkiego wrzucania pizzy do pieca, just sayin' xD
  • Odpowiedz
Przepracowałem swoje gówno lata w gastronomii jako kelener i też cisnąłem im pod nosem, bywałem powściągliwy itp.

A na zapleczu wyzywałem już od najgorszych XD

Nigdy więcej gastronomii..tu się kariery nie robi w tej branży, to do Londynu, Paryża trzeba jechać i tam czuć dumę z bycia kelnerem/pomocnikiem kucharza i jeszcze będą Cie szanować i podziwiać
  • Odpowiedz