Wpis z mikrobloga

Jaki samochód na pierwszą furę w #uk tak, żeby ubezpieczenie nie było dwa razy droższe od auta? Budżet 1300f. Szukam małego HB w benzynie. Najlepiej coś prostego w obsłudze.
Myślałem o Corsie, Punto, Fiesta.
  • 10
  • Odpowiedz
@JaTobieTyMi: dobrze myslisz - jedyny problem jest taki, ze z powodu kryzysu surowcowego w Europie i braku dostepnosci nowych samochodow ceny uzywanych rowniez tych tanich poszybowaly w gore wiec za 1300 funtow moze nie byc zbyt wiele w znosnym stanie - ale trzeba szukac
  • Odpowiedz
Szukaj po kategoriach ubezpieczenia 1-10 jeszcze w miarę tanio będzie. U mnie fiaty były najtańsze w ubezpieczeniu.
  • Odpowiedz
@JaTobieTyMi i dobrze myślałeś. Cieszy mnie też że nie ma żadnego dzbana w komentarzach polecającego bmw ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Sam jeździłem Fiestą jako pierwszą furą, silnik 1.25 podpijał sobie olej ale tak czy siak bardzo pozytywnie wspominam
  • Odpowiedz
Cieszy mnie też że nie ma żadnego dzbana w komentarzach polecającego bmw ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@KedzioRRz: oczywiście, że BMW nie jest dobrym wyborem na pierwszy samochód, bo zwyczajnie ubezpieczenie jest zbyt drogie.

Sam zaczynałem od Kia Picanto>Ford Focus Mk1>BMW E39>Lexus is200>BMW E46>Volvo V70>BMW E46

Jak uzbiera sobie NCB to wtedy można
  • Odpowiedz