Wpis z mikrobloga

@Ratelmidozer: nie to raczej te kraje powinny sie ogarnac i przynajmniej do takich konkurencji gdzie liczy sie dziedzictwo kulturowe i reprezentowanie swojego kraju i ludnosci w nim zyjacej nie pchac ludzi od czapy xD pomijam juz to ze #!$%@? merem Londynu jest Pakistanczyk wyznania islamskiego. Sami sobie niszczymy kulture i wartosci europejskie i nim sie obejrzymy bedziemy miec wiekszosc czarnych a rzadzic nami beda ciapaki xD
@kogut_20: Jesli ktoś uważa że osoba o określonym kolorze skóry nie może reprezentowac jakiegoś kraju w konkursie święcenia dupa bo nie reprezentuje etnicznych mieszkańców kraju to jak to nazwać?
@Ratelmidozer: nie jestem rasista. Wlasciwie to nawet mam kolege pakistańczyka, jednego egipcjana i kiedys mialem nauczyciela angielskiego czarnoskorego i oazdego z nich lubilem i szanowalem. Ale #!$%@? mnie strasznie pchanie czarnoskorych wszedzie gdzie sie da .. no wyobraz sobie murzynke w naszym stroju krakowiańki z wianuszkiem..komedia. Podobnie jak białas ktory ubralby sie w plemienne ciuszki danego panstwa afrykanskiego i reprezentowal ten kraj.. chore.
Kazdy kraj ma swoja kulture, rase, zwyczaje, stroje
@Ratelmidozer: dobrze tez nie miej zadnych "ale" i pozwalaj sobie wlazic na glowe przed ciapakow. Noś sobie burke jesli jestes kobieta, miej zabronione wychodzic z domu i pracowac i prowadzic samochod i edukowac sie. Nogdy nie stawiaj znaku stop dla obcej wrogiej kultury i mnozenia sie w Twoim kraju i dostosowuj sie. Prawo szariatu zapukac moze juz do drzwi naszych dzieci lub wnukow a moglo znacznie wczesniej gdybysmy nie przystopowali masowej