Wpis z mikrobloga

@jedzczarnekoty: nie słyszałem ani nie widziałem żeby była większa i w sumie ciężko o to bo 60cm w pudełku to czasem sie w drzwiach nie mieści. Może w jakimś krk albo wwa znajdziesz jako ciekawostkę ale wątpię by komuś się to opłacało. Skąd wziąć wieksze pudełka a przede wszystkim piece do pizzy?
@jedzczarnekoty: no to jako ciekawostkę zadzwoń do tych pizzerii i oprócz tych na pewno biesiadowo oferowało 60cm (ofc biesiadowo nie polecam) i zapytaj czy może ci zrobią jak największą, nie zapomnij powiedzieć że odpowiednio ich wynagrodzisz bo w innym wypadku kurzach bedzie miał cię w dupie. Nikt takich pudełek raczej nie ma, ani torb na pizze ale może coś wymyślą za odpowiednią opłatą.
@diablik: hmm no tak al metro kozak jak #!$%@? ale chyba dowozu nie mają a 30x80 jest git ale nie zrobią ci kółka ze średnicą 80cm bo nie wyjmą tego z pieca który mają.

E: no i wątpię ze mają takie pudełka na wynos. Ale nie jestem pewny.
@diablik: tej nie znalazłem, dzięki, dowozu nie mają, to prawda, więc może być kicha z opakowaniem. Ja tam zamawiałem z dostawą ale 100m dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rmk93: Biesiadowo szerokim łukiem omijam, chociaż właśnie mam wrażenie że oni mieli coś dużego a teraz to mi tylko na efekcie wow w sumie zależy a nie smaku